Sorum var İzmirde ayrıntılı ultrason yaptıran var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde EMINE en tarafından oluşturulan İzmirde ayrıntılı ultrason yaptıran var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 283 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İzmirde ayrıntılı ultrason yaptıran var mı
Konbuyu başlatan EMINE en
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan med

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar izmirde olup detaylı ultrasonu nerede yaptırdınız? Öneriniz var mı devlette sadece bayraklı şehir hastanesi yapıyormuş şuanda bilginiz var mı
Bizim Eskişehir’de tıp fakültesi yapıyor İzmir’de bi Ege Üniversitesi Hastanesine sorsanız belki yapıyorlardır ya 9 Eylül Üniversitesi Hastanesine

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Özelde rahat bulursun geçen sene 1200 liraya AlsancakMR da yaptırdım devlette bulmak zo

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Devlette artık yapılmıyormuş canım evet alsancakta birkaç yer var özel oralara bakıyorum artık hangisi denk gelirse şansıma
Bizim Eskişehir’de tıp fakültesi yapıyor İzmir’de bi Ege Üniversitesi Hastanesine sorsanız belki yapıyorlardır ya 9 Eylül Üniversitesi Hastanesine

Aradım Ege üniversitesini yapılmıyor dedi sekreter

Tüm sayfalar yüklendi.