İzmir'de doğum ücretleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Gizemm tarafından oluşturulan İzmir'de doğum ücretleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,842 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı İzmir'de doğum ücretleri
Konbuyu başlatan Gizemm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Üfff rakamları okuyorum ucuz yırtmışım 😂😂 istanbulda normal doğum yaptım 2200 aldılar vebeğim yoğunbakımda kaldı o sırada işitme testi topuk kanı(2 side) vs yapıldı 2 kere muayneye gittim bide bebeğim y. bakıma alındığı için doktorum yatışımı 7 si değil 8 i gösterdi 1 gece ekstradan yatırttı beni belki bebeğin yanına alırlar diye. Şuan ucuz yırttım der gibi alnımı siliyorum hayal edin 😂
Geçmiş olsun canım vallahi herşey zor zaten bu pahalılık daha da zorlaştırıyor Allah herkese sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin tabi ki bı şekilde olcak hersey🥰 ama keşke biraz insanları da düşünseler hayırlısı artık

Ebrulikya

Kayıtlı Üye
rank
Allah kurtarsın inşallah 🥰 ya umarım bize de aşağı yukarı bu ücretleri söylerler doktor değiştirmek istemiyorum ilk gebeligim çok panigim zaten doktorumdan memnunum o yüzden bı değişiklik yapmaya korkuyobenik

Allah kurtarsın inşallah 🥰 ya umarım bize de aşağı yukarı bu ücretleri söylerler doktor değiştirmek istemiyorum ilk gebeligim çok panigim zaten doktorumdan memnunum o yüzden bı değişiklik yapmaya korkuyorum
Benim ikinci doğum nasipse ilkini de orada yapmıştım çok memnun kalmıştım doğum sonrası için. Ama tabi hastahaneye göre degisiyor ücretler hep. Umarım sizin de çok yüksek olmaz. 😊 Sağlıkla kavuşun inşallah

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben canım torbalida oturuyorum tinaztepe hastanesine gittim geliyorum 7bin değil 3 buçuklira özel paket istersen fotoğraf oda süsleme paketi 4bin oluyo sezeryanda normalde aynı para ben sordum yeni Allah nasip ederse orda düşunuyom
Banada başka biri söylemişti doğrudur kendim gidip gorusmemistim. Evime çok yakın Tınaztepe hatta tam arkasında oturuyorum oraya başlayıp doğum yapmayı çok istemiştim ama sürekli doktorları değişiyor şimdi sanırım bir kadın doktor var gitmiştim gectigimiz günlerde çok da şeker bir kadın. Doğum için geçti artık ama çocuk doktorunu arastiracagim eğer iyiyse doğumdan sonra çocuk doktoruna oraya devam etmeyi düşünüyorum

Gizemm

Kayıtlı Üye
rank
Ben canım torbalida oturuyorum tinaztepe hastanesine gittim geliyorum 7bin değil 3 buçuklira özel paket istersen fotoğraf oda süsleme paketi 4bin oluyo sezeryanda normalde aynı para ben sordum yeni Allah nasip ederse orda düşunuyom
Hastaneyi aradım hiç bı şekilde bilgi vermiyolar siz sordum öğrendim diyosunuz ne güzel yani doktor yonlendiriyo biz telefonda ücret bilgisi vermiyoruz dediler orda sorduğumda da aynı şeyi yapmışlardı son anda supriz olcak heralde onları beklersek ücret artık direkt doktora soracagim

Ahmet

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneyi aradım hiç bı şekilde bilgi vermiyolar siz sordum öğrendim diyosunuz ne güzel yani doktor yonlendiriyo biz telefonda ücret bilgisi vermiyoruz dediler orda sorduğumda da aynı şeyi yapmışlardı son anda supriz olcak heralde onları beklersek ücret artık direkt doktora soracagim
Telefonda bilgi vermiyorlar biz oraya gittim sorduk

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala bizde hiç sorduğumuz yok doğumda geçirecekler iyi bi miktar eminim özeller para tuzağı 🤣🤣 inşallah bizim de az çıkar ya
Allah kurtarsın inşallah 🥰 ya umarım bize de aşağı yukarı bu ücretleri söylerler doktor değiştirmek istemiyorum ilk gebeligim çok panigim zaten doktorumdan memnunum o yüzden bı değişiklik yapmaya korkuyorum

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Torbalı tinaztepeyi bugün aradım nst var mı acile gelsem cekilebilir miyim diye. Fiyat da sordum telefonda bilgi vermiyoruz dedi. Anlam veremedim belki paramız cikismayacak 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar