Sorum var Jenny willy bebek bezi bim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Jenny willy bebek bezi bim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 803 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Jenny willy bebek bezi bim
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben kızıma uzun zamandır sleepy kullanıyorum normalde ama numarası büyüdükçe bez kağıt gibi bişey oldu yan cırtları bozuk bir tuhaf yapışmıyor sürekli sızdırıyor torbalanıyor bende bugün deneme amaçlı jenny willy bez aldım kullanan var mı nasıl memnun musunuz yapısı güzel kalın bez cırtlak da sağlam geldi gözüme ama birde size sorayım dedim pişik yaşan oldu mu bu bezde
Ben de kullandım canım ikisinide Sleepy e göre çok daha iyi Sleepy sızdırıyor hem de pişik yaptı ama bim bezi sızdırmadı pişik de yapmadı bizde

Melisa.93

Kayıtlı Üye
rank
b
Kızlar ben kızıma uzun zamandır sleepy kullanıyorum normalde ama numarası büyüdükçe bez kağıt gibi bişey oldu yan cırtları bozuk bir tuhaf yapışmıyor sürekli sızdırıyor torbalanıyor bende bugün deneme amaçlı jenny willy bez aldım kullanan var mı nasıl memnun musunuz yapısı güzel kalın bez cırtlak da sağlam geldi gözüme ama birde size sorayım dedim pişik yaşan oldu mu bu bezde
en 15 aydi kullaniyorum canim.cok guzel bez pişikde yapmiyor sizdirmada yapmiyor.bir keresinde 1 paketi cope atmak zorunda kaldim komple hepsi bozuk cikti oda urun hatasiydi

Ben de kullandım canım ikisinide Sleepy e göre çok daha iyi Sleepy sızdırıyor hem de pişik yaptı ama bim bezi sızdırmadı pişik de yapmadı bizde
Evet ya çok kez sızdırdı bizde de bide numarası büyüdükçe ince bir yapısı var artık bende bıraktım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

b

en 15 aydi kullaniyorum canim.cok guzel bez pişikde yapmiyor sizdirmada yapmiyor.bir keresinde 1 paketi cope atmak zorunda kaldim komple hepsi bozuk cikti oda urun hatasiydi
Anladım canım sağol bende şuanlık memnunum bakalım inşaAllah güzel devam eder

b

Anladım canım sağol bende şuanlık memnunum bakalım inşaAllah güzel devam eder
Kullananlar memnun bende alıcam inseAllah bebiş doğunca
Bense şuanlık memnunum canım sleepyde başlarda memnundum ama sonralardan çok kez sızdırdı ve numarası büyüdükçe bir tuhaflaştı kağıt gibi bez oldu cırtlak tutmuyor açılıyor bez

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Bende onu kullaniyorum hic bir sorun yasamadik

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Rica ederim

Bimin bezi jenny willy
Bakalım canım Hele bir gelsin minik denicem hepsini hangisinden memnun kalırsam onunla yola dewam durmak yokk😅😅

İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Tüm sayfalar yüklendi.