K

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülpembe tarafından oluşturulan K başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,192 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı K
Konbuyu başlatan Gülpembe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülpembe

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızları beniim adet tarihim 20 Eylül klomen ile çatlatma iğnesi kullandım adet olmam gün hastaneye gitim kan veridm 12 bin kan değerleri im cikiti doktor boş gebelik olabilir dedi yada çoğul gebelik ama yumurta lma günü de 1 yumurta büyümüştü bugün utrasyon girdim 5 kese vardı biri kesede 2 tane bebek 4 kesede de 4 bebek ben hepisi durumu iyi gidiyor kalbi atıyor hepisininn ama çok zayıf oldum için doktor iki tanesi aldıra bilirsin dedi çok korkuyorum hepisini doğurmak istiyorum yardımcı olun lütfen akıl verin sevinmiyorum bile
Okurken aklım karıştı toplamda kaç bebek var başka bir doktora daha danışın oda aynı şeyi söylerse ona göre karar verebilirsin Allah kolaylık versin canım

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızları beniim adet tarihim 20 Eylül klomen ile çatlatma iğnesi kullandım adet olmam gün hastaneye gitim kan veridm 12 bin kan değerleri im cikiti doktor boş gebelik olabilir dedi yada çoğul gebelik ama yumurta lma günü de 1 yumurta büyümüştü bugün utrasyon girdim 5 kese vardı biri kesede 2 tane bebek 4 kesede de 4 bebek ben hepisi durumu iyi gidiyor kalbi atıyor hepisininn ama çok zayıf oldum için doktor iki tanesi aldıra bilirsin dedi çok korkuyorum hepisini doğurmak istiyorum yardımcı olun lütfen akıl verin sevinmiyorum bile
Yani toplam 6 bebek var demi canım anladığım kadarıyla bide tek bir doktora bağlı kalma başka doktorda görün oda aynı şeyi derse kararı sen ver kimse değil 🥰

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun canım. İyi bı doktora görün. Fakülte hastanelerine falan git. İstanbuldaysan cerrahpasaya görün.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardımcın olsun canım. İyi bı doktora görün. Fakülte hastanelerine falan git. İstanbuldaysan cerrahpasaya görün.
Birde Antakya'da Mehmet Fatih karslı hoca var Instagram'da da hesabı var çok bilgili iyi bir doktor bı mesaj at istersen

Birde Antakya'da Mehmet Fatih karslı hoca var Instagram'da da hesabı var çok bilgili iyi bir doktor bı mesaj at istersen

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızları gitim bana dedi siz kararın verin 10 tane dogran var bide kızları utrasyon da 6 tane göründü daha fazlada olabilir 4 yıldır çocuk um olmadı ben Allah'a tevekkül Edip öyle devam edecem bide diğer doktor dedi ki 7 de olabir 8 de ileryen günlerde kesinleşir

Çok güzel bir duygu ben bu ay olmasa tüp Bebek başvurucaktik şimdi kalkmam bile yasak pazartesi yatış istendi Allah isteyen herkese nasip etinsin inşallah

Çok güzel bir duygu ben bu ay olmasa tüp Bebek başvurucaktik şimdi kalkmam bile yasak pazartesi yatış istendi Allah isteyen herkese nasip etinsin inşallah
Senin adına çok mutlu oldum Allah 4 yıllık hasretini bitirmiş ne güzel doktorunuz 9 ay boyunca hastanede yatarsın dedi mi

Kızları beniim adet tarihim 20 Eylül klomen ile çatlatma iğnesi kullandım adet olmam gün hastaneye gitim kan veridm 12 bin kan değerleri im cikiti doktor boş gebelik olabilir dedi yada çoğul gebelik ama yumurta lma günü de 1 yumurta büyümüştü bugün utrasyon girdim 5 kese vardı biri kesede 2 tane bebek 4 kesede de 4 bebek ben hepisi durumu iyi gidiyor kalbi atıyor hepisininn ama çok zayıf oldum için doktor iki tanesi aldıra bilirsin dedi çok korkuyorum hepisini doğurmak istiyorum yardımcı olun lütfen akıl verin sevinmiyorum
Kaç haftalıksın Peki canım

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım Allah razı olsun sizden Allah isteyen herkese nasip etinsin ben koceli Gölcük otuyorum doktorum çok iyi özel de takibim yapılıyor
İyi canim inşallah ne senin nede bebeklerlerinin sağlıklarında sıkıntı olmaz miniklerini Allah'ın izni ile kucağına alırsın 🤲🏻🤲 Hayırlısı ile hepimiz sağsalim doğuralım ,Allah hepimizin yardımcısı olsun buraya gelişmeleri yaz merak ederim 🥰

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım Allah razı olsun sizden Allah isteyen herkese nasip etinsin ben koceli Gölcük otuyorum doktorum çok iyi özel de takibim yapılıyor
Merhaba Gölcük'te hangi hastaneye gidiyorsunuz. Bende İzmit'te oturuyorum ama doktora İstanbul'a geliyorum çünkü İzmit'te bir eğitim ve araştırma Hastanesi'nde ki doktor anlamadı durumumu bende ikinci hamileliğim olduğu için ilk hamileligimde ki doktoruma geliyorum

Öncelikle hayırlısı olsun canim ama diğer arkadaşların da dediği gibi başka bir doktora git istersen nacizane tavsiyem

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
MaşAllah 🧿 Rabbimin mucizesi işte biz istediğimiz kadar konuşalım boş İnşAllah sağlıkla nasip olur kucağınıza almak

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar