K

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülpembe tarafından oluşturulan K başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,192 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı K
Konbuyu başlatan Gülpembe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gülpembe

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah hakkında hayırlısı ne ise onu nasip etsin inşallah sağlıkla bebişlerini kucağına almanı nasip etsin Allah yardımcın olsun inşallah 🙏🏻

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Kızları beniim adet tarihim 20 Eylül klomen ile çatlatma iğnesi kullandım adet olmam gün hastaneye gitim kan veridm 12 bin kan değerleri im cikiti doktor boş gebelik olabilir dedi yada çoğul gebelik ama yumurta lma günü de 1 yumurta büyümüştü bugün utrasyon girdim 5 kese vardı biri kesede 2 tane bebek 4 kesede de 4 bebek ben hepisi durumu iyi gidiyor kalbi atıyor hepisininn ama çok zayıf oldum için doktor iki tanesi aldıra bilirsin dedi çok korkuyorum hepisini doğurmak istiyorum yardımcı olun lütfen akıl verin sevinmiyorum bile
Ayy ne kadar güzel Rabbim kucağına da almayı nasip etsin inşallah ☺️ ultrason görüntünü çok merak ettim 🙂

Kızları beniim adet tarihim 20 Eylül klomen ile çatlatma iğnesi kullandım adet olmam gün hastaneye gitim kan veridm 12 bin kan değerleri im cikiti doktor boş gebelik olabilir dedi yada çoğul gebelik ama yumurta lma günü de 1 yumurta büyümüştü bugün utrasyon girdim 5 kese vardı biri kesede 2 tane bebek 4 kesede de 4 bebek ben hepisi durumu iyi gidiyor kalbi atıyor hepisininn ama çok zayıf oldum için doktor iki tanesi aldıra bilirsin dedi çok korkuyorum hepisini doğurmak istiyorum yardımcı olun lütfen akıl verin sevinmiyorum bile
Gözün aydın canım🥰🥰 ya canım dagal yolla mı 6 tane oldu? Mucize işte 🤩🤩🤩 Rabbim Yardımcın olsun 😍

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah cnm insallah sag salim kucagina almayi nasip eder sadece sana biraz zorlugu olur diye düşünüyorum ama rabbim verdikten sonra taşın basinda verir dedikleri bu iste sen istemeyi bil yeterki inanilmaz bi durum gercekten

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Oyy maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🥰 dr ne dedi peki canım riski var mıymış takibi kontrolleri nasıl yapılacakmış

Sehriii

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım valla resimleri varda eşim kaynam güle götürdü ben onlara konuşmuyor um resim geri vermemiş pazartesi günü tekrar utrasyon girecem mutlka atarım

Canım valla resimleri varda eşim kaynam güle götürdü ben onlara konuşmuyor um resim geri vermemiş pazartesi günü tekrar utrasyon girecem mutlka atarım
Anladım canım valla adına çok mutlu oldum gerçekten mucize gibi bişey rabbim sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin 🥰

Gülpembe

Kayıtlı Üye
rank
Bir şey sorabilir miyim canım sana regl düzenin nasıldı benim kuzenim var oda 9 yıldır anne olamıyor tüp bebekte tutmuyor sen nasıl bir yöntem denedin yada doktorun
Canım ya ozleden yazan daha iyi olacak detaylı bilgiler verbiliyim

Bir şey sorabilir miyim canım sana regl düzenin nasıldı benim kuzenim var oda 9 yıldır anne olamıyor tüp bebekte tutmuyor sen nasıl bir yöntem denedin yada doktorun
Âdet düzenim bu 4 aydır çok duzenis is hep leke geliyordu normalde 6 gün sürer en fazla 10 gün sürmeye başladı bu doktor gitim âdet düzenim olmadığı için oda çocuk istiyorumusun diğe sordu bende evt dedim klomen verdi günde 4 defa bide yumurta büyütme iğnesi vurdum her gün sonra yumurta min sadece 1 büyümüştü çatlatma iğnesi vurdum 36 saatten sonra berber olduk çok şükür sonucu bu eltimde 7 yıl oldu yeni doğum yapıtı oda bitkisel ilaç yedi soğan suyunu içtiği

Âdet düzenim bu 4 aydır çok duzenis is hep leke geliyordu normalde 6 gün sürer en fazla 10 gün sürmeye başladı bu doktor gitim âdet düzenim olmadığı için oda çocuk istiyorumusun diğe sordu bende evt dedim klomen verdi günde 4 defa bide yumurta büyütme iğnesi vurdum her gün sonra yumurta min sadece 1 büyümüştü çatlatma iğnesi vurdum 36 saatten sonra berber olduk çok şükür sonucu bu eltimde 7 yıl oldu yeni doğum yapıtı oda bitkisel ilaç yedi soğan suyunu içtiği
Oyy maşallah sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏🥰 dr ne dedi peki canım riski var mıymış takibi kontrolleri nasıl yapılacakmış
Cnm ya artık bilmicem teyzem vefat etmiş dün adanaya gidecem büyük ihtimalle orada talibim yapılacak ben buraya eşimin işi için geldim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar