Kabizlik ölüyorumm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Kabizlik ölüyorumm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 958 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kabizlik ölüyorumm
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebeyimin annesi

gamze09

Kayıtlı Üye
rank
Kizlaarr artik dayanamiyorum. Ne yapdimsa ise yaramadi kayisida ise yaramadi. 10 gundur buyuk tualetimi yapamiyoru. Yapmaya calişsamda çokk aciyorr dayanilicak gibi diyilll. Kan geliyor. Ne yapmaliyim öyle böylee kabiz diyilim yani o derece
Dogumdan sonra sıvı yemen gerekirdi büyük abdestini yapman için kaç gün oldu doğum yapalı bende zorlandım ama sen ıkınma kaç dikisın var

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlaarr artik dayanamiyorum. Ne yapdimsa ise yaramadi kayisida ise yaramadi. 10 gundur buyuk tualetimi yapamiyoru. Yapmaya calişsamda çokk aciyorr dayanilicak gibi diyilll. Kan geliyor. Ne yapmaliyim öyle böylee kabiz diyilim yani o derece
Canım çok zor yaa valla bende çekiyodum valla sabah aç karinla 1 yemek kaşihi zeytin yaği all canım çok iyi geliyoo o

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Pirinne diye bir ot var. Bağırsak sökücü yoğurtla yeniliyor. Bunu sürekli kullanıp zayıflayanlar var bunu söylüyorum ki etkisini bilesin. Sor bir baharatcıra. Yemyeşil bir toz ot

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar tek tek yazamiyorum kusura bakmayinnn. Bebegim izin vermiyor sagolsun. Sabaha kadarda uyumuyor zaten. Kizlar her seyi denedim amma olmadi. Biraz çika bildim sadece oda cokkk aciti valla o kadar acitiki oturamiyorum . Napalim artik kendi kendine gecmesini bekliyicem. Hepinize teşekkürr ederim canlarimmm tek tek yazamiyorum özur dilerim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar birde dünden beri sütun cokkk azaldi neden acabaa??

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Sinemaki otu kullan canım bir kere icmen bile tesirini görürsün. Doğumdan sonra herkes yaşıyor korkma

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar birde dünden beri sütun cokkk azaldi neden acabaa??
Her emzirmeden sonra 1 bardak sut icersen artar Allah'ın izniyle. Daha cok emzirmeye gayret et inşallah. Pekmez tahin karistirip yarim cay bardagi icebilirsin sut artirmak icin. Azalmasini bilmem ama artirici yontemleri deneyip yeniden artmasini saglayabilirsin

Ahsenumay66

Kayıtlı Üye
rank
Canmm bende oyle idim hem hemoroid hem catlak vardi. Portakal kabulalrini 5 gun boyunca kaynatip ictim. Ertesi gun ciktim. İbrahim saracoglu anlatiyor youtube da var

Songül42

Kayıtlı Üye
rank
Ben kabız olduğum zamanlar akşamdan süt içiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.