Kabızlık şişkinlik gece terlemesi hazımsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Hamiş anne🤲💞🌼 tarafından oluşturulan Kabızlık şişkinlik gece terlemesi hazımsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Kabızlık şişkinlik gece terlemesi hazımsızlık
Konbuyu başlatan Hamiş anne🤲💞🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Bu belirtiler ile acile başvurmak zorunda kaldım dün ilişki dönemlerini sordu regl donemini sordu önce bir gebelik testi yapıp sonucu görmeden röntgen için göndermedi 0.3 dü değerim yükselme olurmu ve kabızlık için oneri

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Bu belirtiler ile acile başvurmak zorunda kaldım dün ilişki dönemlerini sordu regl donemini sordu önce bir gebelik testi yapıp sonucu görmeden röntgen için göndermedi 0.3 dü değerim yükselme olurmu ve kabızlık için onerin
Bu belirtiler ile acile başvurmak zorunda kaldım dün ilişki dönemlerini sordu regl donemini sordu önce bir gebelik testi yapıp sonucu görmeden röntgen için göndermedi 0.3 dü değerim yükselme olurmu ve kabızlık için oneri

Canım kabızlık için oneri olarak ekmek makarna pilav tatlı şekerli gıdalarfan uzak dur kayısı komposto yada yeşillik sebze ye bol su iç hazır kutu yiyecekler ve içeceklerden uzak dur ve azcık hareket et anca öyle düzelir

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Canım kabızlık için oneri olarak ekmek makarna pilav tatlı şekerli gıdalarfan uzak dur kayısı komposto yada yeşillik sebze ye bol su iç hazır kutu yiyecekler ve içeceklerden uzak dur ve azcık hareket et anca öyle düzelir
Çok saol ablam peki değerim yükselir mi ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regl son bir gün bile diyemem ilişki donemlerim yakın oldu birşey olması mümkün mü

Regl son bir gün bile diyemem ilişki donemlerim yakın oldu birşey olması mümkün mü

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum geçmiş olsun duphalac diye bir ilaç var kabızlık için birebir kullanmaya başladığın gün etkisini görüceksin

Hamiş anne🤲💞🌼

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum geçmiş olsun duphalac diye bir ilaç var kabızlık için birebir kullanmaya başladığın gün etkisini görüceksin
Artık daha bünyem alıştı ona ablam meteospasyl kullaniyorum

Beta hcg 5 ve altındaysa gebelik yoktur. Kabızlık için gece 1 bardak suya 5-6 tane gün kurusu koy sabah aç karnına onu tüket kuzum. Geçmiş olsun
Üç çıktı akşam ablam yükselme yada gecikme olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar