Kabizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan Kabizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,285 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kabizlik
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canım kulak temizleme çubuğunun ucunu zeytin yağına batırip makatina sür kolay kaka yapmasını sağlar gaz içinde sana önerim rezene çağı iç günlük ve sık sık bebeğini emzir sütten ona geçince oda rahatlar biraz

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar bebegim 18 günlük gaz ve kabızlık sorunumuz var yardımcı olabilir misiniz uyuyamıyor yavrum ikinmaktan ama çıkmıyor kendini zorladığı için de kusuyor
Kimyon çayı iç canım yemeklerinede kimyon koy hep gaz yapıcak şeyler yeme 1 çay kaşının ucuyla zeytin yağı verebilirsin bebeğine iyi gelir

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi geceler kızlar bebegim 18 günlük gaz ve kabızlık sorunumuz var yardımcı olabilir misiniz uyuyamıyor yavrum ikinmaktan ama çıkmıyor kendini zorladığı için de kusuyor
Geçmiş olsun canım poposuna zeytinyağı sür iyi gelir bide çay kaşığı ile ver ağzına

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım temizleme pamuğuna zeytinyağı dök bezini değiştirdiğinde poposunun arasına yerlestir bir daha ki değişime kadar kalsın faydasını görürsün inşallah. Masaj zaten yapıyorsun dur

Çok geçmiş olsun canım emziriyorsan kendi yemeklerine kimyon serpiştir rezene çayı iç , bi de bebeğine mama veriyorsan mamasına zeytinyağı koy veya çay kaşığı ile ver. Öpüyorum canım seni de miniğini de 🌸

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Kimyon çayı iç canım yemeklerinede kimyon koy hep gaz yapıcak şeyler yeme 1 çay kaşının ucuyla zeytin yağı verebilirsin bebeğine iyi gelir
Tamam kuzum teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba göğüs ucuna zeytin yağı sür hafif ve emzir bunu günde 2 defa yap bebeğin sorunu hemen çözülür
Kuzum emziriyom ama silikonlu emziriyorum ben yine faydası olur mu

Merhaba göğüs ucuna zeytin yağı sür hafif ve emzir bunu günde 2 defa yap bebeğin sorunu hemen çözülür
Kuzum emziriyom ama silikonlu emziriyorum ben yine faydası olur mu

Geçmiş olsun canım poposuna zeytinyağı sür iyi gelir bide çay kaşığı ile ver ağzına
Sagol kuşum olur veriyim

Sagol kuşum olur veriyim

Canım temizleme pamuğuna zeytinyağı dök bezini değiştirdiğinde poposunun arasına yerlestir bir daha ki değişime kadar kalsın faydasını görürsün inşallah. Masaj zaten yapıyorsun dur
Evet cnm çok yapiyorum masaj insallah olur

Evet cnm çok yapiyorum masaj insallah olur

Çok geçmiş olsun canım emziriyorsan kendi yemeklerine kimyon serpiştir rezene çayı iç , bi de bebeğine mama veriyorsan mamasına zeytinyağı koy veya çay kaşığı ile ver. Öpüyorum canım seni de miniğini de 🌸
Tamam yapicam bunları çok teşekkür ederiz bizde seni cok öpüyoruz 🥰

Tamam yapicam bunları çok teşekkür ederiz bizde seni cok öpüyoruz 🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.