Kaç dakka emzirmek lazım bebeği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nevinnn tarafından oluşturulan Kaç dakka emzirmek lazım bebeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,361 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç dakka emzirmek lazım bebeği
Konbuyu başlatan Nevinnn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Neslihan gayiranal

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebekleri kaç dakika emziriyorsunuz günde kaç kez bir buçuk aylık bebeğim bugün sağlık ocağına gittim 15 dakka bir memeyi 15 diğerini emziriyom sağlık ocağı dediki tam yağlı süt emicek ayiriyorsun daha uzun emzir sizde durum ne
Ben şahsen her istediği dakika veriyorum ve nerdeyse bir gögüsümü en az 20 en fazla 45 dkk tuttturuyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ebe bana doyduğunı anlamaz bir göğsünü en az 20 dkk tuttsun dedi ona ayak uyduruuyprum gögüsümü emip yoruldugu an çenesine iki 3 kez dokunuyorum yeniden emmeye başlıyor.

Ben şahsen her istediği dakika veriyorum ve nerdeyse bir gögüsümü en az 20 en fazla 45 dkk tuttturuyorum canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim ebe bana doyduğunı anlamaz bir göğsünü en az 20 dkk tuttsun dedi ona ayak uyduruuyprum gögüsümü emip yoruldugu an çenesine iki 3 kez dokunuyorum yeniden emmeye başlıyor.
Maşallah 😘😘

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bebekleri kaç dakika emziriyorsunuz günde kaç kez bir buçuk aylık bebeğim bugün sağlık ocağına gittim 15 dakka bir memeyi 15 diğerini emziriyom sağlık ocağı dediki tam yağlı süt emicek ayiriyorsun daha uzun emzir sizde durum ne
Dk tutmadım ama ne zaman acıktığını fark edersem veriyordum, gece uyandığın da 1 saat emdiğini bilirim

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk gelen süt daha sulu olduğu için arkadaki süt doymasini sağlar demişti ebemiz yarım saat bir gogusumu veriyorum uyursa uyanınca gene aynı yerden devam ettiriyorum yeterli gelirse bir sonraki emzirmede diğer tarafı kullanıyorum ilk ay bu şekilde ilerledim kilo alımı gayet iyiydi

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
O onun rıskı canım bırakana kadar ayırma göğsün boşalınca diğerine geç istediği kadar emsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bebeğin agladikca sen emzir genel olarak bir göğsünü 20 dk emmesi lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar