Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,870 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç eltiniz var nefret ettiğiniz varmı neden
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kaç eltisiniz siz kaçıncısınız aranızın kötü olduğu eltiniz varmı varsa neden
Bnm eşim en büyükleri evde 2 görümcem bi kaynım var hepsi bekar hepside abilerine cok düşkünler dolayısıyla cocuklarıma ve bana da. Zaten biz 36 yıldır tanısız yani bi nevi kaynanamın eline dogmusum görümcelerle kardeş gibiyiz ondan kimse karısmaz kızları gibiyim. Eşimde zaten karıstırmaz kimseyi. Vesselam eltim olursa eger yabancılık cok ceker aramızda ondan eminim. Kaynımım sevgilisi vardı evleneceklerdi kız cok kıskandı bizi kaynana görümce sıkıfıkıyız die. Onu aramıza almayız sandı. Ayrıldılar🤔 ilginç

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank

Kızlar kaç eltisiniz siz kaçıncısınız aranızın kötü olduğu eltiniz varmı varsa neden
Eşim tek birtaneci anasinin birtanesi elti gorumce yok hepsine bedel kaynanam var Allah alasica 😂 altli ustlu otruyoz bereket daire kapi girisimiz ayni degil . Dogumumdan beri muhattap olmuyorum . 😏 Allah hepinize kolaylik versin . Gorumce gormiyim omrumce demisler kaynana caydanlikrir kaynar durur kayinpeder demliktir demlenir durur gorumce cay kasigidir arada bir ortaligi karistirir cekilir kenara .elti diş kapi mandali .

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canım benim bir tane eltim var arasam açmaz mesaj atsam meşgulüm der annesi her gün orda annesi ile yerler içerler misafir çağırırlar ama gelde senin ile iki gün geçirelim diye beni hiç arayıp sormaz ama ben salak o ne zaman arasa açarım bir derdi olsa iki saat boyunca konuşuruz işte öyle veya bazen aradığında kız bu hafta bizim kocalar köye gidecek mi maaş aldılar mı kocanın mesaisi varmı diye sorar buda beni çok deli ediyor 😠😡🤬

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bnm eşim en büyükleri evde 2 görümcem bi kaynım var hepsi bekar hepside abilerine cok düşkünler dolayısıyla cocuklarıma ve bana da. Zaten biz 36 yıldır tanısız yani bi nevi kaynanamın eline dogmusum görümcelerle kardeş gibiyiz ondan kimse karısmaz kızları gibiyim. Eşimde zaten karıstırmaz kimseyi. Vesselam eltim olursa eger yabancılık cok ceker aramızda ondan eminim. Kaynımım sevgilisi vardı evleneceklerdi kız cok kıskandı bizi kaynana görümce sıkıfıkıyız die. Onu aramıza almayız sandı. Ayrıldılar🤔 ilginç
Benimde biri olmuştu yrngesiylr konuşma olarakta gülerken koluna vurmak falan samimi idi ben çok rahatsız olmuştum bitmişti hem doğuluyuz yok babamın yanında şöyle böyle derler hem aralarında her haltı konuşurlar çok şükür şimdi eşimlr böyle saçmalıklar yaşamadım 🤭

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Yedi tane canim 🤭 her türden var sevdiğim nefret ettiğim hiç bir duygu beslemedigim 😉😉
😄

Canım benim bir tane eltim var arasam açmaz mesaj atsam meşgulüm der annesi her gün orda annesi ile yerler içerler misafir çağırırlar ama gelde senin ile iki gün geçirelim diye beni hiç arayıp sormaz ama ben salak o ne zaman arasa açarım bir derdi olsa iki saat boyunca konuşuruz işte öyle veya bazen aradığında kız bu hafta bizim kocalar köye gidecek mi maaş aldılar mı kocanın mesaisi varmı diye sorar buda beni çok deli ediyor 😠😡🤬
Sende açma işte sende unun gibi umursama

Sen halinden memnunsan sorun yok :)
Kaynanamla olmaktan memnunum bana Bi zararı yok sadece eltilerimden değilim etrafımda olmalarından ve bize ev sahibiymiş gelip kurulmalarından rahatsız oluyorum hatta deli oluyorum yemeye içmeye gelince ev sahibi gibi olurlar ama bi iş yapmaya gelince ne bilim çay kahve yapmaya gelince misafir oluverirler

Ne kadar saçma ve aptalca siz onu aranıza alsanız ne almazsanız ne neticede sizle evlenecek değil ki böyle bişey yüzünden ayrılıyor insan eşine bakar eşi iyiyse ne elti ne kaynana ne görümce umrumda olmaz

Son düzenleme:

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Bizimde bı gelin var 3kiz 1 erkek erkek en küçüğü gelinde ilk başlarda bizden çekiniyordu yan yana oturuyoruz annem iki ablam kardeşim yan binada ben eltim kaynanam yan binada ama geçen aramış yan yanayız hicbirinizi görmüyorum niye hiç aramiyosunuz gekmiyosunuz diye 🤣
Bende pek aramam sormam onlarda aramaz sormaz yani senede bir defa belki görürüz birbirimizi 😅😅

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
2 eltim var ben ortanca oluyorum aslında 3 muzunde yaşı aynı nefret etmiyorum küçük olanla bi araba yüzünden tartıştık kalbimi kırdı büyük eltimlede sudan şeyler yüzünden tartıştık kusuk hala hep bacı kardeş gibi olmak istedim eltimle sen hep iyi olursan karşındaki hep kötü davranıyor
Ayn ve bizim buralarda çok meşhur bir laf vardır hiç dillerden düşmez yeri ve konusu gelince her zaman kullanılır şöyleydi (ne olursa olsun elti eltiyi sevmez.) yani ne kadar sıkı fıkı olursan ol onunla hoşuna gitmeyen bişey yapar yada söylersen hemen dişini tırnağını gösteriverir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar