Kaç haftalık oldunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kaç haftalık oldunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,174 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaç haftalık oldunuz
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Enesin annesi

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inşalla cnm ❤ bizde 29+1 olduk
Maşallah canim yarilamissin

38+5olduk şimdi dahada geçmiyor zaman ☺️
İlerledikçe geçmiyor

38+5olduk şimdi dahada geçmiyor zaman ☺️
İlerledikçe geçmiyor
Biz daha çok küçüğüz 13 haftalik olduk bugün 🐥🥰
Daha küçük 😍

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
31 .1 olduk zaman geçmiyor birde eşyalarını alınca sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza aliriz meleklerimizi
37+1 olduk 3cu cocugum tez gelirde qurtulurum bu arilrdan insallah sag salim hepimiz kucagimiza aliriz bebislerimizi😍🤗

37 cnm 🤗Allahım sağlıkla kavuştursun
Ayni haftadayiz😂bakalim kim birinci doguracaq🤯biraz tirsiyorumda😂

A

Asude

Guest
31 .1 olduk zaman geçmiyor birde eşyalarını alınca sabırsızlıkla bekliyoruz inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza aliriz meleklerimizi
Öncelikle maşallah.Benimki 7+6 yani 8. Haftaya az kaldı.Ama bazı sabahlar uyandığımda ya da ne bileyim gün içinde endişeleniyorum bir şey olmuş mudur diye.Mesela ara ara sancım olurdu bilirdim ki orada var ve ondan sancı yapıyor ama bu aralar sancım yok sizce bu bir sorun mu? Eşim her hafta kontrole gidilir mi doktor kızar diyor ben her hafta kalp atışı dinlemek istiyorum :(

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle maşallah.Benimki 7+6 yani 8. Haftaya az kaldı.Ama bazı sabahlar uyandığımda ya da ne bileyim gün içinde endişeleniyorum bir şey olmuş mudur diye.Mesela ara ara sancım olurdu bilirdim ki orada var ve ondan sancı yapıyor ama bu aralar sancım yok sizce bu bir sorun mu? Eşim her hafta kontrole gidilir mi doktor kızar diyor ben her hafta kalp atışı dinlemek istiyorum :(
Saglik ocakları da dinliyor canim korkmana gerek yok o sancılar bebek yerlesirken oluyo zamanla geciyo büyüdükçe yerini farklı sancılar aliyo 😀

Biz de 31+3 baya 31. Haftasında olan var hayırlısıyla kurtulalim

Tüm sayfalar yüklendi.