Kac haftalik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sahram tarafından oluşturulan Kac haftalik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,695 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kac haftalik
Konbuyu başlatan Sahram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
3lü taramaya kadar erkeğe benziyo dediler 3lü de erkek dedi benziyo demedi bakalım detaylıda ne dicekler
Bana bu yil erkek yili bankalim seninki ne dedi bu zamana kadar saklamisti ceviz yiyip gittim bacak arasinda kucuk sivrilik vardi erkek dedi 2 li testi yaptilar 2li teste gore 3luyu yapmayiz dediler 2li test cok sukur temiz cikti 3 yapmadilar bayramdan sonra detayliya gidecegim

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Bana bu yil erkek yili bankalim seninki ne dedi bu zamana kadar saklamisti ceviz yiyip gittim bacak arasinda kucuk sivrilik vardi erkek dedi 2 li testi yaptilar 2li teste gore 3luyu yapmayiz dediler 2li test cok sukur temiz cikti 3 yapmadilar bayramdan sonra detayliya gidecegim
Ben hepsine gittim bende bayramdan sonra detalıya gidecem bakalım yok benimki hiç gizlemiyodu 😄 doktora hatta dedim kordon felan olmasın dedim yok dedi 😄

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydn kızlar 37+5oldm
Sizler kac haftalik oldunuz
Neler yasyrsnz
Bizde 27+2 olduk ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

27 + 2 olduk bugün biz
Ayniymis bebislerimizi zamanı😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

27 + 2 olduk bugün biz