Kadın sığınma evleri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa16 tarafından oluşturulan Kadın sığınma evleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,957 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kadın sığınma evleri
Konbuyu başlatan Nisa16
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Aselcik

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu kadın sığınma evleri nasıl biyer giden oldum hiç bende gitmek istiyorum ama açıkçası biraz da korkuyorum eğer diden varsa bana biraz bilgi verebilirmi
Canım bana kalırsa gitme sabret aç bakara suresi dinle tesbih çek ya vedüd esmasini bol bol çek bak görürsün herşey düzelir rabbime sığın o darda koymaz çünkü bende gittim kadın sığınmaya hiç te iyi değil rezillik telefonunu elinden alıyorlar telefon görüşme saatinde Bi oda var herkes orda toplanıp teli 15 dk liğına görüşme süresi var yoksa tel yasak banyo yapamıyorsun sıcak su yok çamaşır desen sana sıra zor geliyor bence ne olursa olsun insanın evi gibisi yok sabret duaetderim allah yardımcın olsun hepimizin sorunları var imtihan dünyası bol bol dua et rabbim tekrar yardımcın olsun dualarımdasın 🤲

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu kadın sığınma evleri nasıl biyer giden oldum hiç bende gitmek istiyorum ama açıkçası biraz da korkuyorum eğer diden varsa bana biraz bilgi verebilirmi
Kuzum kocan kötü davranıyorsa ara polisi evden uzaklaştırma iste senin ve varsa çocuklarının masrafıni da karşılamak durumunda kalır o zaman ayrıca 183 arayabilirsin

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sacmalama sakın gitme kadın sığınma evine psikolojisi bozuk bir sürü kadın oluyor Muş kapida görevli varmış camları demirli tam cezaevi benim yengem avukat oradan biliyorum 2ay misafir ediyorlarmış sonra ne yapacaksın saçmalama siktir et eve gelmiyorsa gelmesin para versin sorumluluk yerine getirsin gelmezse gelmesin düzenini bozma belediye kaymakam lik valilik sosyal politikalar bakanlığı başvur onlar sana destek olur bebeğinle gül gibi yaşa sabah kalkiyorsun evindesin canin ister yemeğini ye canım ister ayağını uzat TV izle başında dir dir edecek koca yok başkaları neler yaşıyordur kaynana kayınpeder aynı evde belkide senin hayatını yaşamak isteyen kadınlar vardır haline şükret Rabbime sığın bebeğinle ilgilen aklından çıkar pişman olursun çıkma evden

Almila

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardımcın olsun. Herseyden önce evlatlarını düşün ve rabbine sığın o kimseyi darda koymaz. Bazilarimizin imtihanlar büyük olur. Sabır çek. Rabbım esine de hidayet versin. Bencede evinden çıkma. Kendi ailenide düşün eğer gidersen onlarda üzülür elbet öğrenirler bu durumu. İnsallah düzelir bol bol dua et kardeşim 🤲

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Babam sahip cikarda onunda kalbinde sorun varya onada pek yansıtmak istemiyorum
Kadın sığınma evine gidicem diyosun babama yansıtmak istemiyorum diyosun bunu nasıl gizliceksin ailenin haberi olmicak mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kadın sığınma evine gidicem diyosun babama yansıtmak istemiyorum diyosun bunu nasıl gizliceksin ailenin haberi olmicak mı
Ayrıca belki ilride düzelir kocan şiddet yoksa çocuklarını buduruma düşürme ya ailenin yanına git yada evinde kal.

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Allah sabrının mükâfatını versin inşaallah, yar ve yardımcın olsun. Senin yaşadıklarını, içinde bulunduğun durumu, eşinin neden böyle davrandığını bilemiyoruz o yüzden net konuşmak doğru olmaz. Ancak eşin hatalı çünkü sen ona emanetsin, ne olursa olsun emanetin kıymetini bilmek sahip çıkmak gerekir. Evin reisidir adam baba olarakta evlatlarının basinda durmali yoksa aile içi bütün düzen domino taşı gibi teker teker yıkılır Allah korusun. Anne mutsuz olursa, çocuklarda mutsuzdur, net. Ah cahil adam! İnsanlar nelerle sınanıyor Rabbim 3 tane evlat vermiş ona, yalnızlıkla da imtihan olabilirdi, görmemiş. Eksileri çok, ama yine şükür et şiddet yok, dua et ki onu Allah ıslah etsin, kendine gelsin. Al karşına konuş açık ve net. Kadın sığınma evi senin için çözüm değil, yokluğunla akillansin istiyorsan evet bir süreliğine gidebilirsin ancak kalıcı çözüm istiyorsan konuş, gerekirse kapiyi kitle cikamasin evden, sonucta sana zarar vermiyor, korkulacak bir durum yoksa bu olayi cozume kavustur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar