Kafa yapisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Kafa yapisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 757 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafa yapisi
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bazı doktorlarında ağzından cımbızla laf alıyoruz ortaya atıyorlar lafı ee sonrası yok insan bir açıklama yapar strese sokma kuzum kendini Allah’ın izniyle. Birsey yoktur inş doğumuna da az kalmış zaten sağsalim kucağına al inşallah 🙏🏻

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Yoktur cnm endişe etme kiminin küçük kiminin büyük olur aile genlerine bağlı bi durum bizim kızında göbeği büyüktü bi sıkıntı olmadı şükür
Ay inslallah canım ya valla nasıl çıktım hastaneden bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazı doktorlarında ağzından cımbızla laf alıyoruz ortaya atıyorlar lafı ee sonrası yok insan bir açıklama yapar strese sokma kuzum kendini Allah’ın izniyle. Birsey yoktur inş doğumuna da az kalmış zaten sağsalim kucağına al inşallah 🙏🏻
Aynen öyle bı de diyor ki bana bissuru doktor var git görün bu kadar olmaz ki teşekkür ederim canım Allah razı olsun 😊😊

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar doktora kontrole geldim 38 haftalık olduk Kafa yapisi küçük dedi hiç ilgilenmedi bile sizce bı sorun var mıdır çok endiseliyim
Endişelenme canım bnde 37hqftalikken gittiğimde bacak boyu on gün geri dedi ama bu genetikte olabilir dedi bı sıkıntı olup olmadığını doğunca anlayabiliriz dedi başka doktora gittim kesinlikle böyle birşeyin söz konusu bile olmadığını söyledi gayet iyi dedi

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Endişelenme canım bnde 37hqftalikken gittiğimde bacak boyu on gün geri dedi ama bu genetikte olabilir dedi bı sıkıntı olup olmadığını doğunca anlayabiliriz dedi başka doktora gittim kesinlikle böyle birşeyin söz konusu bile olmadığını söyledi gayet iyi dedi
AA umarım öyledir canım ya zaten pek ilgilenmedi bile

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ay inslallah canım ya valla nasıl çıktım hastaneden bilemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle bı de diyor ki bana bissuru doktor var git görün bu kadar olmaz ki teşekkür ederim canım Allah razı olsun 😊😊
Ooo ona bakarsan devlete üç kez gittim cinsiyet erkek dedi özel hep kız dedi kız oldu kontrole gittim birinde down dedi birinde bebeğin eşi aşagıda dedi diğerinde farklı bişey hiç kafana takma kolu bacağı yok dedikleri bile sağlıklı dünyaya geldi

Tüm sayfalar yüklendi.