Kafam karıştıda ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde iki kız annesi💕🌺 tarafından oluşturulan Kafam karıştıda ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 361 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kafam karıştıda ☺️
Konbuyu başlatan iki kız annesi💕🌺
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün 23 hafta 2 günlük hamileyim şuan anlamadığım 5 bitirip 6 ya mı girecem yoksa 6. Ay bitiyo 7. Ayamı giricem 24 haftalık olunca hep karıştırıyorum bu haftaları ya 🤭🙄🤗

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canm bnde bi an heveslendim az kaldı diyee 🤣😃
Ben de ilk kızım da öyleydim ikincisinde de tam tersi doğmasın diye uğraştıkça bir anda kendimi hastanede buldum tam da gününde bize şaka yaptı 1 Nisan'da doğdu Bırak Bırak hemen Doğmasın keyfini çıkarmaya bak çok ağlarsın yoksa🤣🤣🤣🤣

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Ben de ilk kızım da öyleydim ikincisinde de tam tersi doğmasın diye uğraştıkça bir anda kendimi hastanede buldum tam da gününde bize şaka yaptı 1 Nisan'da doğdu Bırak Bırak hemen Doğmasın keyfini çıkarmaya bak çok ağlarsın yoksa🤣🤣🤣🤣
Allah seni kız bnm üçüncü bu büyük kızım okula gidiyo ona koşturmaktan öbürüyle uğraşmaktan yoruluyorum bazen nefesim kesiliyo bide bu gebeliğim de mide ağrısı beni mafediyo geçmedi bir türlü o yüzden hamilelik daha zor geliyo bana valla🙄

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha 😂😂😂ben de şuan 2. Ye hamileyim kızım 39 haftada gelmişti bu daha geç gelsin diyorum en azından sıcaklar biter çocuk sıcaktan bunalmasın ama hesabıma göre ağustos başı doğacak tam sıcaklarda 🤣 kızım aralık 4 de geldi çok rahattı kış bebeği bakması 😊

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Hahaha 😂😂😂ben de şuan 2. Ye hamileyim kızım 39 haftada gelmişti bu daha geç gelsin diyorum en azından sıcaklar biter çocuk sıcaktan bunalmasın ama hesabıma göre ağustos başı doğacak tam sıcaklarda 🤣 kızım aralık 4 de geldi çok rahattı kış bebeği bakması 😊
Valla ben bıkmış durumdayım gelsin zamnı biran önce bu arada benim doğumda Ağustos da 😃 senin cinsiyeti ne

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla ben bıkmış durumdayım gelsin zamnı biran önce bu arada benim doğumda Ağustos da 😃 senin cinsiyeti ne
Aa aynıyız ne güzel bakalım hangimiz önce doğuracak normal doğum muydu senin öncekiler. Bi önceki gittiğimde kıza benziyor demişti emin olamadı doktor bu gittiğimde hiç bacağını açmadı malesef göremedik yine canım seninkisinin cinsiyeti kız mıydı

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Aa aynıyız ne güzel bakalım hangimiz önce doğuracak normal doğum muydu senin öncekiler. Bi önceki gittiğimde kıza benziyor demişti emin olamadı doktor bu gittiğimde hiç bacağını açmadı malesef göremedik yine canım seninkisinin cinsiyeti kız mıydı
Aynn canm normaldi buda normal olur inşallah bnim 23 24 ağustos gibi görünüyo sağlıkla gelsinler minikler inşallah benm kız canm bı önceki posttada bi çocuğun aralık doğumluymuş benim küçük kızda 31 aralık doğumlu bu bebişlerde ağustos deyince dikkatimi çekti 😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar