Kafanın iki hafta ilerden gitmesi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Linaninannesi tarafından oluşturulan Kafanın iki hafta ilerden gitmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafanın iki hafta ilerden gitmesi
Konbuyu başlatan Linaninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrolüm vardı.30 haftalık gebeyim ama kafa 32 çıktı.İlerde yakalar normal ölçüleri dedi doktor.Yaşayan var mı bu durumu

B

Bbb

Guest
Bugün kontrolüm vardı.30 haftalık gebeyim ama kafa 32 çıktı.İlerde yakalar normal ölçüleri dedi doktor.Yaşayan var mı bu durumu

Karın çevresi de mi aynı yoksa o da mı önden gidiyor. Genellikle erkek bebek se koca kafalı oluyorlar 😄 benim oğlum da 33 haftalık normal hesaplamaya göre ama ultrason da doktor 36 haftalık dedi benim Oğlumda koca kafalı 😄

H

HacerE

Guest
Benim oglumda hep 1 hafta önden giderdi kafasinin büyüklüğü. Doktor irsi olabilir demisti. Dogduktam sonra kilo aldikca aradaki fark kapandi.

Linaninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Karın çevresi de mi aynı yoksa o da mı önden gidiyor. Genellikle erkek bebek se koca kafalı oluyorlar 😄 benim oğlum da 33 haftalık normal hesaplamaya göre ama ultrason da doktor 36 haftalık dedi benim Oğlumda koca kafalı 😄
Karın çevresi boyu kilosu haftasıyla uyumlu ama baş iki hafta önde.Acikcasi korktum.Kız olacak bu arada.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm aynı sorun arkadaşımda vardı şükür bi sıkıntı cıkmadı hatta kafanın büyüklüğünden normal degil sezeryanla dogdu doktorlar BİLe gülüyordu babası gibi patates kafa gerçekten de babanın da bedene göre kafa yapısı büyüktü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar