Kafayı yedim artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kafayı yedim artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kafayı yedim artık
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🔥ATEŞİM🔥

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorumda bana 37 haftaliksin haftaya alicaz dedi araya bayram girdi 38 haftalık oldum hesaplamama ve uygulamadaki tarihe göre sonra bayram sonrasi gittim doktor dediki haftaya alicaz bebeği dedi dedim ozaman 39 hafta bitiyor hayır daha yeni 37 oldun haftaya 38 olucaksin dedi doktoruna güveniyorsan ona bırak ben 38 +2 de sezeryan oldum
Ay ilk defa böyle oldum oğlum da hiç böyle olmadım ben 🤷 cuma günü gitmeyi düşünüyorum ama aklım ucunda hala soru işareti var açıkçası 🙄😒 devlet eki kafamı karıştırdı iyice 🤦

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ay ilk defa böyle oldum oğlum da hiç böyle olmadım ben 🤷 cuma günü gitmeyi düşünüyorum ama aklım ucunda hala soru işareti var açıkçası 🙄😒 devlet eki kafamı karıştırdı iyice 🤦
Zaten her şekilde bebek gelişmiş hiçbir doktor gebeliği ve bebeği riske atmaz diye düşünüyorum sezeryanmı olucaksin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Zaten her şekilde bebek gelişmiş hiçbir doktor gebeliği ve bebeği riske atmaz diye düşünüyorum sezeryanmı olucaksin
Evet sezeryan olacağım birde her kafadan ayrı ses çıkıyor ya yoruldum sanki ben paranın peşindeyim devlete git yap diyen var özel tuzak diyen var bir sürü laf 😒🙄

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Sen kimseyi takma canım nerede doğurmak istiyor isen orda doğur
Doğru söylüyorsun cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimseyi dinleme boşver herkes herseyi konuşur zaten
Kesinlikle öyle cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kimseyi dinleme boşver herkes herseyi konuşur zaten
Kesinlikle öyle cnm
Gebelik haftası son adet tarihine göre hesaplanıyor ya canım oradan haftanın hesaplayabilirsin
Hmm anladım cnm

Tüm sayfalar yüklendi.