Kafayı yemek üzereyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alparslan💙 tarafından oluşturulan Kafayı yemek üzereyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 859 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kafayı yemek üzereyim
Konbuyu başlatan Alparslan💙
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aselaras

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım kız kardeşi de şey diyordur biz evladıysak oda evladı baksın bir yerde de haklılar öz babası sonuçta idare etmeye çalış ana baba duası önemli eşinde haklı bir yerde tartışma bunun için

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar sorun bunlar değil aslında ben merhametsiz biri değilim tabiki eşimin babası gelsin kalsın ben kaynanam olacak o manyağın lafına takıldım birazda karın baksın ne demek adamın evi karısı iki tane bakar kızı var onlar varken benim bakmam ne kadar normal ben bunu anlamıyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım öyle diyon da valla ben de şahsen rahat etmem ya ne kadar nikah düşmese de kimse kimsenin zihniyetinide bilemez yanlış anlama şeyma sakın senin kayınbaban için demiyorum bunu ama şimdi her yerde izliyoruz duyuyoruz neşer oluyor dünyada valla insan babasının yanında çok dikkat ediyor artık Allah ne bilim korusun hepimizi
Aynen öyle eşim işe gidecek ben babasıyla nasıl evin içinde tek kalacağım evimde banyo yapamıyorum ya lavaboya çekine çekine gidiyorum bilmiyorum bunlar gerçekten çok değişikler hastalanacağım kesin bu kadar stresin sonu kötü olacak kendimi biliyorum içim titriyor şuan

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Ya kızlar sorun bunlar değil aslında ben merhametsiz biri değilim tabiki eşimin babası gelsin kalsın ben kaynanam olacak o manyağın lafına takıldım birazda karın baksın ne demek adamın evi karısı iki tane bakar kızı var onlar varken benim bakmam ne kadar normal ben bunu anlamıyorum
Öyle de cnm eşinin hatırına... dayı demek muhabbeti varya öle yapacaksın artık. Kaynananında sözlerini takma kafana bi süre bakarsın zaten gün dogmadan neler dogar kocanda istemiyomus zaten ya bi sekilde su akar yolunu bulur dua et ve eşinle aranı bozma. Sonucta bugün ona yarın sana..

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanam kocasını evden kovmuştu ben yeni evlendiğimde evli Görümcemin birinde kalıyordu iki bekar Görümcem ve kaynanam bir oldu adamı evden kovdular Görümcemin kocası artık babasını istemiyor eşimi aradı ve söyledi eşimde gitti bize getirdi benim 6 aylık bebeğim var tesettürlüyüm rahat edemiyorum kendi evimde misafir gibiyim huzurum bozuldu eşimle kavga ettim sinirlerim çok bozuk karısı ve iki bekar kızı evde dururken bana mı düşer bizde kalması üstelik annesini aradı eşim ve birazda senin karın baksın dedi eşim Nalet olsun sizin gibi aileye dedi yüzüne kapattı delirdi oda ailemi arayıp söylesem mi bilemiyorum çok mutsuzum şuan karısı ve kızları olmasaydı bakardım ama sırf bana kötülük olsun diye böyle yapmalarını sindiremiyorum
Ya neden böyle yapıyorsunuz Allah için katlanmak zormu eli ayagida tutuyorsa adamın ne zorluğu olacak biraz rahatinizdan ödün verin çünkü bizde bu yaşlarda yada bugunki halimizle kalmayacagiz

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ya neden böyle yapıyorsunuz Allah için katlanmak zormu eli ayagida tutuyorsa adamın ne zorluğu olacak biraz rahatinizdan ödün verin çünkü bizde bu yaşlarda yada bugunki halimizle kalmayacagiz
Dışardan bu kadar ama içine girince öyle olmuyor canım durmak bilmeyen 6 aylık bir bebek gecesi gündüzü belli olmayan yoğun çalışan Bi eş ailenden kimsenin olmadığı bir şehir ve şeker hastası özel yemeklerle beslenmek zorunda olan Bi baba yeri geliyor ben kendimize yemek yapamıyorum yoksa eli ayağı tutuyor çok şükür 67 yaşında

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kaynanam kocasını evden kovmuştu ben yeni evlendiğimde evli Görümcemin birinde kalıyordu iki bekar Görümcem ve kaynanam bir oldu adamı evden kovdular Görümcemin kocası artık babasını istemiyor eşimi aradı ve söyledi eşimde gitti bize getirdi benim 6 aylık bebeğim var tesettürlüyüm rahat edemiyorum kendi evimde misafir gibiyim huzurum bozuldu eşimle kavga ettim sinirlerim çok bozuk karısı ve iki bekar kızı evde dururken bana mı düşer bizde kalması üstelik annesini aradı eşim ve birazda senin karın baksın dedi eşim Nalet olsun sizin gibi aileye dedi yüzüne kapattı delirdi oda ailemi arayıp söylesem mi bilemiyorum çok mutsuzum şuan karısı ve kızları olmasaydı bakardım ama sırf bana kötülük olsun diye böyle yapmalarını sindiremiyorum
Valla canim bu konuda biraz da esin baskın karekter olması lazım beni zamanı nda dinleyen olmadi biz iki eltiyiz normalde kaynanam da kayinbabam da onun evine gidince oturduğu yerden kalkmazlar ama bana gelince kaynanam bakilmadik yer bırakmaz yatak odama kadar didik didik eder heryere bakar kayinbabam hele beni sinir eder bana gelince pantolonu gömleğini çıkarır atlet kilot oturur gidene kadar en son eşime patladim bidaha böyle ederse baban eve koymam dedim şimdi yapmiyo kendi evinde ne bok yerse yesin ben en kiziyim sonuçta oğlumun evi diye bu kadar rahatlık olamaz esine güzellikle anlat babası sonuçta çeksin bir kenara konussun hiç mi başka evladı yok bu adam yokyoksul mu eli ayağı tutuyo madem karısı evdennkovmus ona buna gidip kalmak yerine kendine bir düzen kursun ne zman a kadar kalacak sizde yada başkasında

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah önce adamın sonra eşinin yardımcısı olsun o yaşta kadın iki tane evlat baba gidip evli kızının evinde kalıyo yazık günah içim parçalandı valla adam eş almış evlat yetiştirmiş bi kap yemek mi zor geliyo eşinle hiç tartışma alttan al cnm senin babanda aynı durumda olabilirdi biliyorum senin içinde zor ama eşinin hatrı için biraz sabret Allah vicdan merhamet versin öylelerine

Tüm sayfalar yüklendi.