Sorum var Kahve hamilelikte

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Kahve hamilelikte başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 758 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahve hamilelikte
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Birbebekanne2134

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ya simdi arkadaşlar ben sade türk kahve icmiyom hamileligi öğrendiğimden beri ama bügün ictim görümcelerim geldi hadi icelim dedi zararlı biliyordum gogleden baktı ama gene İcim rahat degil 1 fincan zararı olurmu ki😐
Ben Bi Nescafe 2sade türk kahvesi içiyorum hergn bi skntı yaşamadm ne şimdi ne ilk hamilelikte

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank
Nescafe icme dedi Ama bana görümcem
Vallahi görümcenizin bilgisi ne de öyle söyledi bilmiyorum ama bana doktorum yasaklamadı ya da zararı olduğunu da söylemedi sizden duydum hatta çiğ köfte de önerilmiyor hamilelikte ben ilk hamileliğinde her gün çiğ köfte yedim canım istiyor sürekli doğuma giderken bile yiyip gittim bir şey yaşamadım bilmiyorum

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi görümcenizin bilgisi ne de öyle söyledi bilmiyorum ama bana doktorum yasaklamadı ya da zararı olduğunu da söylemedi sizden duydum hatta çiğ köfte de önerilmiyor hamilelikte ben ilk hamileliğinde her gün çiğ köfte yedim canım istiyor sürekli doğuma giderken bile yiyip gittim bir şey yaşamadım bilmiyorum
Ya bende cigkofte hastasıyım yiyemiyorum zararı olur diye 😔

Tüm sayfalar yüklendi.