Kahve leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melekpoyraz tarafından oluşturulan Kahve leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahve leke
Konbuyu başlatan Melekpoyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melekpoyraz

Melekpoyraz

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim 8 haftalık dün gece ve bugün kahverengi leke gelio ara ara normal mi yarın kontrol var ama Ağrı'da oluo arada bilen yazabilir mi

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeliğim 8 haftalık dün gece ve bugün kahverengi leke gelio ara ara normal mi yarın kontrol var ama Ağrı'da oluo arada bilen yazabilir mi
Canım öncelikle geçmiş olsun ve Allah yardımcın olsun. Ben 22 haftalık hamileyim bu kahverengi leke meselesi benim başıma bugüne kadar gelmeyip geçen hafta geldi. Benimde ilk gebeliğim ve 2 gün sonra hemen hastaneye gittim. Benim plasentam yani rahmim aşağıda olduğu için geliyor sık olmasada benim de kramplarım oluyor zaman zaman. Ayrıca kan uyuşmazlığım var o sebebi de göz önünde bulundurdu doktorlar. Senin öyle bir durumun var mı? Yarın muhakkak girer girmez doktorun yanına bu durumu belirt.

Melekpoyraz

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle geçmiş olsun ve Allah yardımcın olsun. Ben 22 haftalık hamileyim bu kahverengi leke meselesi benim başıma bugüne kadar gelmeyip geçen hafta geldi. Benimde ilk gebeliğim ve 2 gün sonra hemen hastaneye gittim. Benim plasentam yani rahmim aşağıda olduğu için geliyor sık olmasada benim de kramplarım oluyor zaman zaman. Ayrıca kan uyuşmazlığım var o sebebi de göz önünde bulundurdu doktorlar. Senin öyle bir durumun var mı? Yarın muhakkak girer girmez doktorun yanına bu durumu belirt.
Tamam yarın bakalım ne dicekler buraya da yazarım ara ara kramp var bendede teşekkür ederim cevap için

Tüm sayfalar yüklendi.