Kahvee

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zayıflama Kürleri kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Kahvee başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zayıflama Kürleri
Konu Başlığı Kahvee
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kumsalın annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar dogumdan 3 ay sonra For x 5 kahve diye bir kahve içmeye başladım sezeryan göbeğim gidiyor 8 kilo verdim bu kahve sayesinde artı bebeğe hiç bir zararı yok adet bile söktürücü özelliğe sahip kullanmak isteyenlere yardımcı olurum
Doktoruna filan danışın mi kuzum bir zararı yok mu süte geçiyor mu

Kumsalın annesi

Kayıtlı Üye
rank
He olabilir kuxum. Doğrudur. Ama bişey diycem 😂 zayıflayan değilde kilo aldıran kahve bulursan bana öner ben çok zayıfım çünkü bundan da içersem pır dlye uçarım sanırım 😂😂
Oda var kız
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herhangi bir süte etkisi yok kızlar daha fazla süt arttırıyor çok güzel bi kahve yani

Tsmma canım önümüzdeki ay alayım o zaman senden o zaman yine yazarım sipariş için. 3 kilp versem yeter zaten 😂😂
Kız 3 kiloyu kendin isteyerek de veremiyormusun ama bazen kilolar inatçı olabilir destek olmadan vermek zor oluyor

Tsmma canım önümüzdeki ay alayım o zaman senden o zaman yine yazarım sipariş için. 3 kilp versem yeter zaten 😂😂
Tamam bakalım eğer almak isteyen olursa çevremde bana haber edebilirsin

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar