Kahvrngi gibi leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Kahvrngi gibi leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,086 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kahvrngi gibi leke
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esrabjk

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar acil bakin bugun wc ye gitimde ic camsirimda leke gordum ama birdaha hic gelmedi kokrtum cok birsey olmmistir insallh bu arada 16hftalik bebisim .sabahtan beri midem felanda bulandi bilemedim ilk gebelim cok korkuom saha once 3dusugum oldu ve igneyle bebisim yasior

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar acil bakin bugun wc ye gitimde ic camsirimda leke gordum ama birdaha hic gelmedi kokrtum cok birsey olmmistir insallh bu arada 16hftalik bebisim .sabahtan beri midem felanda bulandi bilemedim ilk gebelim cok korkuom saha once 3dusugum oldu ve igneyle bebisim yasior
Canım iki gün önce bende de oldu hatta leke değil birkaç damla kan da geldi hemen doktora gittim progestan tablet verdi düşük riski var dedi takip et benim de leke ile başladı kanamaya çevirdi ama şu an kesildi

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım iki gün önce bende de oldu hatta leke değil birkaç damla kan da geldi hemen doktora gittim progestan tablet verdi düşük riski var dedi takip et benim de leke ile başladı kanamaya çevirdi ama şu an kesildi
Ama
Resim atmak iatiroum
Baska belirtin oldumu peki..ve lekeden hemen sonrami kanama geldi

Melike5

Kayıtlı Üye
rank
Ama canim agrim felan yok kanamam ve hicbirsekilde gelmior leke felan ta aksamustu gelmia bidaha gelmedu galiba enfeksiyondan oldu su icmiorum ben fazla zaten kacgundur yanma yapiordu
Haklısın canım ben başıma geldiği için söylemek istedim inşallah geçer enfeksiyon ise sirke ile taharet yapınca iltihapı alır

M

Merziye

Guest
Bendede oluyodu hamiləliyin erkən haftalarında oluyor bebek böyüdükcə ama hamiləliyin sonlarında sizdə hekime sorun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar