Kaka da kan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan Kaka da kan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kaka da kan
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ya alerjisı var yada Makatta catlak poposuna bı bak catlak varsa onun kanıdır yoksa alerjisı var malesef 😏😟

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Alerji olabilir canım benim oğlum da kakada kan yapıyordu alerji cikti
Süt alerjisi midir cnm nasıl beslenecek o zaman valla canım sıkıldı ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum ya alerjisı var yada Makatta catlak poposuna bı bak catlak varsa onun kanıdır yoksa alerjisı var malesef 😏😟
Popoda çatlak yok mukuslu kan alerji gibi o zaman nasıl beslenecek cnm sıkıldı ,😔

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim doğalı 3 gün oldu bugun kakada kan vardı cuma doktora gideceğiz😔
Benim oğlumda da olmuştu bebekliginde kakasinda kan kaptığı bı mikroptan dolayı olmuş toprakta olan bu mikrop demişti doktor bağırsaklara yerlesiyormuş eğer gabiz falan değilse mikrobik olabilir ihmal etme çok küçük daha

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank

Popoda çatlak yok mukuslu kan alerji gibi o zaman nasıl beslenecek cnm sıkıldı ,😔
Sen süt süt ürünleri içeren hicbirsey yemiceksin canım yumurta da dahil en kısa zamanda doktora gotur alerji testleri yaptır benim oğlan alerjikti çoklu protein alerjisi vardı anne sütü bile icemiyordu devlet ücretsiz mama veriyor alerjik bebekler için iki yaşına kadar karşılıyor ihmal etme mutlaka en kısa zamanda götür doktora

Alerji testlerinden sonra sana diyet listesi verir doktor bu lari yemezsen bebeği emzirebilirsin veya takviye olarak sma Aptamil neocate gibi mamalar veriyorlar en güzeli sma diğerlerinin tadı kokusu berbat onlarida raporla ayda 12kutu olarak alıyorsun en yakın eczaneye reçeteyi verdiğin zaman senin için getirdiyorlar ücretsiz alıyorsun

Alerji testlerinden sonra sana diyet listesi verir doktor bu lari yemezsen bebeği emzirebilirsin veya takviye olarak sma Aptamil neocate gibi mamalar veriyorlar en güzeli sma diğerlerinin tadı kokusu berbat onlarida raporla ayda 12kutu olarak alıyorsun en yakın eczaneye reçeteyi verdiğin zaman senin için getirdiyorlar ücretsiz alıyorsun

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank

Enfeksiyon da olablir canım mutlaka doktora gotur kaka tahlili yapacaklar o zaman belli olur ne oldıgun

Esin(defnem)

Kayıtlı Üye
rank
Sen süt süt ürünleri içeren hicbirsey yemiceksin canım yumurta da dahil en kısa zamanda doktora gotur alerji testleri yaptır benim oğlan alerjikti çoklu protein alerjisi vardı anne sütü bile icemiyordu devlet ücretsiz mama veriyor alerjik bebekler için iki yaşına kadar karşılıyor ihmal etme mutlaka en kısa zamanda götür doktora

Süt alerjisi bende yaşadım bizde ishal yaptı kanlı kaka hiç duymadim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Süt alerjisi bende yaşadım bizde ishal yaptı kanlı kaka hiç duymadim
Kimi sürekli ishal olur kimi kanlı kimi mukuslu oğlumda hepsini gördük yumurta süt tavuk kuzu dana eti kuruyemiş baharat polen tropik meyve karpuz çilek domates alerjisi vardı geçmeyen pişik ishal kusma isilik kakada kan sürekli karın ağrıları gece gündüz ağlama oy hatırlamak bile tüylerimi diken diken ediyor çok şükür şuan sadece kuruyemiş kuzu eti polen alerjisi kaldı geri kalan herşeyi yiyebiliyor tropik meyveler falan vermedim muz kivi yedi sadece bu bile yeter hiç birşey yiyemiyordu sadece 3 buçuk yaşında kadar hipoalerjik mamalara büyüdü surda bir senedir yemek yiyor Allah kimseye yaşatmasın. Çok ciddi besin reddi yaşadık tipbi destek aldık şimdi herşey yolunda kızım olucak oda inşallah alerjik olmaz hamile olduğumu öğrendim günden beri dua ediyorum doğduktan sonra testler yapılacak inşallah çıkmaz hiç birşey 🙏

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kimi sürekli ishal olur kimi kanlı kimi mukuslu oğlumda hepsini gördük yumurta süt tavuk kuzu dana eti kuruyemiş baharat polen tropik meyve karpuz çilek domates alerjisi vardı geçmeyen pişik ishal kusma isilik kakada kan sürekli karın ağrıları gece gündüz ağlama oy hatırlamak bile tüylerimi diken diken ediyor çok şükür şuan sadece kuruyemiş kuzu eti polen alerjisi kaldı geri kalan herşeyi yiyebiliyor tropik meyveler falan vermedim muz kivi yedi sadece bu bile yeter hiç birşey yiyemiyordu sadece 3 buçuk yaşında kadar hipoalerjik mamalara büyüdü surda bir senedir yemek yiyor Allah kimseye yaşatmasın. Çok ciddi besin reddi yaşadık tipbi destek aldık şimdi herşey yolunda kızım olucak oda inşallah alerjik olmaz hamile olduğumu öğrendim günden beri dua ediyorum doğduktan sonra testler yapılacak inşallah çıkmaz hiç birşey 🙏
Bende aynı seyleri yasadım kızımda coklu gıda alerjisı vardı kanlı Mukuslu kaka yapıyordu dometes yumurta süt ürünlerine vardı sıkı diyet yaptım emzırdım diyeti hıc bozmadan 1 yasında tamamen bitti canım simdi 4 yasında herseyi yiyor hıc bir alerjisı yok bende hamıleyken cok dua ediyordum oglumda cıkmasın diye cok sukur cıkmadı bı 50 gunlukken mukuslu kaka yapmaya basladi alerji oldu diye cok agladım enfeksiyon cıktı Rabbım kimseye yastamasın cok zor 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.