Kaka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hanifeelif tarafından oluşturulan Kaka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 849 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kaka
Konbuyu başlatan Hanifeelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hanifeelif

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler bebeğim 2 aylık hem Emziriyorum hem mama veriyorum bebeğim sürekli kaka yapıyor altını bağlıyorum 5 dakika geçmeden tekrar yapıyor bu normal mi bu durumu yaşayan var mı SMA OPTIPRO mama kullanıyorum
Ay canım benim de iki aylık bende mama kullanıyorum Aptamil 4 ,5 gün yapmıyor artık sabunla korkutuyorum popodan anca öyle yapıyor bende şaştım kaldım

Hanifeelif

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım benim de iki aylık bende mama kullanıyorum Aptamil 4 ,5 gün yapmıyor artık sabunla korkutuyorum popodan anca öyle yapıyor bende şaştım kaldım
Canım Sana tavsiyem kesinlikle sabunla yapma ileride çok ciddi hasar görüyormuş doktorunuza öyle söyledi ama yapacağın zaman zeytinyağı mama yağı koy çay kaşığı kadar koy o onu rahatlatır Ben de yapmadığı zamanlar öyle yapıyordum

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Sevgili anneler bebeğim 2 aylık hem Emziriyorum hem mama veriyorum bebeğim sürekli kaka yapıyor altını bağlıyorum 5 dakika geçmeden tekrar yapıyor bu normal mi bu durumu yaşayan var mı SMA OPTIPRO mama kullanıyorum
Canim benim oğlumda o aylarda öyleydi değiştirdigim gibi yine kirletiyordu ama şuan 5 aylik günde bir defa yapıyor bilemedin 2 defa

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
İlk aylarda öyle olması normal mama yedikçe mideye baskı yapar ve bağırsakları boşaltır. İlerleyen aylarda kaka sayısı azalır

Tüm sayfalar yüklendi.