Kalça ağrısı

• Konbuyu başlatan Brsn
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Brsn tarafından oluşturulan Kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 706 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça ağrısı
Konbuyu başlatan Brsn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina
B

Brsn

Guest
10 haftalık hamileyim ve sağ kalcamda surekli bir agri var 😢 hareket ederken bir anda siddetli bi agrı girip cikiyor dayanmasi cok zor oluyor. Boyle bir durum yasayan var mi ?

Smye

Kayıtlı Üye
rank
10 haftalık hamileyim ve sağ kalcamda surekli bir agri var 😢 hareket ederken bir anda siddetli bi agrı girip cikiyor dayanmasi cok zor oluyor. Boyle bir durum yasayan var mi ?
Ayy benimde bacaklarımda var ağrı canım çok kötü neren ağrıyorsa can orda derler gerçekten öyle

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Tarif ettiğin ağrı bende de ara ara oluyo canım ama hamile değilim benim belimde fıtık var ondan kaynaklanıyo bebeğin daha küçük o yüzden aklıma bu geldi. İstersen beyin cerrahi bölümüne muayene ol. Rabbim şifa versin 🙏

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm .. ben 10 haftalıkken öyle bir durum yaşamadım arada kasik ağrılarım olurdu bacaklarima ağrı girerdi.. sen bu durumu doktoruna sor cnm önemli bı şey olmaz inşallah

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm bende 37+3benim de öyle bazen öyle oluyor ki kalcam kilitleniyor sanki ağrıdan o derece aniden ağrı giriyor 😒😟

Tüm sayfalar yüklendi.