Kalça ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sukran tarafından oluşturulan Kalça ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 747 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça ağrısı
Konbuyu başlatan Sukran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sukran

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ayima girmism kac gundur kalcam da cok siddetli agri var acaba neden oliyor oyle olanlar var mi acidan öliyorum resmen ne yapsam gecer

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ayima girmism kac gundur kalcam da cok siddetli agri var acaba neden oliyor oyle olanlar var mi acidan öliyorum resmen ne yapsam gecer
Kendini yoruyorsan eğilip kalktıkça ağrı olur malesef bir de tek yönüne yatma ben kaç gündür iyiydim bugun temizlik yaptım biraz kalçamın ağrısından oturamıyorum şu an

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım belde normal de kalça ağrısı neden olur bilemedim bi dra görün istersen
Sagolasn kaynanam diyor bebekten dolayi oliyor bende anlmadm valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kendini yoruyorsan eğilip kalktıkça ağrı olur malesef bir de tek yönüne yatma ben kaç gündür iyiydim bugun temizlik yaptım biraz kalçamın ağrısından oturamıyorum şu an
Ama cok kotu agri giriyor cikmak bilmiyor agliyorum resmen acisindan

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Sagolasn kaynanam diyor bebekten dolayi oliyor bende anlmadm valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ama cok kotu agri giriyor cikmak bilmiyor agliyorum resmen acisindan
Tahmin ediyorum çünkü benimde öyle 34+5im 19.haftadan beri çekiyorum bu ağrıyı fizik tedaviye de gittim dayanamayip ama tek önerdiği masaj ve sıcak kompleks. Ağır iş yapmıyorum eğilip kalkmıyorum mümkün olduğunda ve firmasının at kestanesi kremini aldım zaman zaman masaj yaparak sürüp sıcak dus alıyorum öyle iyi geliyor ancak

Sukran

Kayıtlı Üye
rank
Tahmin ediyorum çünkü benimde öyle 34+5im 19.haftadan beri çekiyorum bu ağrıyı fizik tedaviye de gittim dayanamayip ama tek önerdiği masaj ve sıcak kompleks. Ağır iş yapmıyorum eğilip kalkmıyorum mümkün olduğunda ve firmasının at kestanesi kremini aldım zaman zaman masaj yaparak sürüp sıcak dus alıyorum öyle iyi geliyor ancak
Cok kotu yemin ederm

Tüm sayfalar yüklendi.