Sorum var Kalça çıkığı ultrasonu

• Konbuyu başlatan HACErr
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HACErr tarafından oluşturulan Kalça çıkığı ultrasonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 257 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça çıkığı ultrasonu
Konbuyu başlatan HACErr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
H

HACErr

Guest
Şahsen yengem çocuğunu 2 aylıkken götürmemişti doktoru 6 aylıkken farklı bir şekille kalça çıkıklığı var mı siye bakmıştı canım ama her doktor bakar mı bilmiyorum
Doğumdan sonra mevcut fıtığım ortaya çıktı ciddi sağlık sıkıntım oluştu bebeğimi bile desteksiz,kucağıma alamadım 😢tayinden dolayı İstanbul'a taşınma sürecimiz oldu bunca şeyin içinde çocuk doktoruna randevuyu yarın için alabildim bebeğim 77 günlük geç kalmışsınız der mi acaba diye canım sıkıldı sizce sıkıntı yaşar mıyım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doğumdan sonra mevcut fıtığım ortaya çıktı ciddi sağlık sıkıntım oluştu bebeğimi bile desteksiz,kucağıma alamadım 😢tayinden dolayı İstanbul'a taşınma sürecimiz oldu bunca şeyin içinde çocuk doktoruna randevuyu yarın için alabildim bebeğim 77 günlük geç kalmışsınız der mi acaba diye canım sıkıldı sizce sıkıntı yaşar mıyım
Demez canım endişe etme. Bu arada çok geçmiş olsun minin 2 ayını 17 gün geçmiş hiç bir soeun olmaz

H

HACErr

Guest
Demez canım endişe etme. Bu arada çok geçmiş olsun minin 2 ayını 17 gün geçmiş hiç bir soeun olmaz
Çok teşekkür ederim 😊 bel ağrısı konusunda bi bilginiz var mı doğumdan sonra benim gibi olan tanıdıklarınız vs iki gün normal doğuma zorlandıktan sonra olmayınca acil sezeryana alındım sonrasında enfeksiyon ve bağırsak düğümlenmesinden 18 gün hastanede yattım eve döndükten sonrada günden güne kötüleştim hiç bir tedavide uygulanamıyor emzirmeden dolayı. Çocuğumu yatağına bırakıp alamıyorum bunun için başkasına muhtacım o kadar zoruma gidiyor ki

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok teşekkür ederim 😊 bel ağrısı konusunda bi bilginiz var mı doğumdan sonra benim gibi olan tanıdıklarınız vs iki gün normal doğuma zorlandıktan sonra olmayınca acil sezeryana alındım sonrasında enfeksiyon ve bağırsak düğümlenmesinden 18 gün hastanede yattım eve döndükten sonrada günden güne kötüleştim hiç bir tedavide uygulanamıyor emzirmeden dolayı. Çocuğumu yatağına bırakıp alamıyorum bunun için başkasına muhtacım o kadar zoruma gidiyor ki
Ya aslında uygulamada da bir çok kişi var canım doğumdan sonra hatta sezaryenden sonra bel ağrısı yaşayan ama belirli bir ay sonra geçiyor. Bende sezaryan oldun ama bende ağrı olmadı hiç

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun canım benim yeni şehir de size mutluluk getirsin bebeğine de sağlık 💜 asko ben 2 .5 da götürdüm belli olmadığı için 3.5 aylığında tekrar çektiler

H

HACErr

Guest
Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun canım benim yeni şehir de size mutluluk getirsin bebeğine de sağlık 💜 asko ben 2 .5 da götürdüm belli olmadığı için 3.5 aylığında tekrar çektiler
Amınn çok teşekkür ederim 🥰 bende dün götürdüm çok geç bir zamana randevu verdiler dil döke döke aldılar çektiler bi tık sıkıntı varmış 1 anıyoruz sonra tekrar çekelim dediler inşallah düzelir🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar