Kalça testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kalça testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,150 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalça testi
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Yiğit Efe'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şimdi hasthanedgn geldim bebeğimi kalça testi için gittim bir ay sonra birdaha çağırdı hafif sorun var dedi 🥺 yine moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ayakları tam düz yere basıyor ama bilemedim birde hasthnedeyken deprem oldu herkes bağırdı kaçışti ağladılar ay çok kötüydü ödüm koptu 🥺
Canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun bebeğin kaç aylık hafif sorun var dediyse geçer inşaAllah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Geçmiş olsun canım benim. Kalça testi için bir ay sonra biraz daha büyüyüp kemik gelişimi arttıkça daha iyi değerlendirme yaparlar. Endişe etme eğer problem olsaydı şimdiden gerekenleri yapmanı söylerdi doktor. Endişe etme
Yaa iyi öyleyse çok teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍 inşallah öyle olur ya teşekkür ederim 💕😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun bebeğin kaç aylık hafif sorun var dediyse geçer inşaAllah
Teşekkür ederim Allah razı olsun inşallah canım benim 😍 kuzum 7 haftalık inşallah yaa

Amin kuuzm benim amin ♥️🤲🤲🤲 canım benim
Umut nasıl sen nasılsın canım 💕

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şimdi hasthanedgn geldim bebeğimi kalça testi için gittim bir ay sonra birdaha çağırdı hafif sorun var dedi 🥺 yine moralim bozuldu bu durumu yaşayan var mı acaba ? Ayakları tam düz yere basıyor ama bilemedim birde hasthnedeyken deprem oldu herkes bağırdı kaçışti ağladılar ay çok kötüydü ödüm koptu 🥺
Kardeşimde bebeğini götürdü kalçası için az sorun var iki bez üst üste tak 1 ay sonra kontrole gel demis öyle yapıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kardeşimde bebeğini götürdü kalçası için az sorun var iki bez üst üste tak 1 ay sonra kontrole gel demis öyle yapıyor
Geçmiş olsun canim benim bize öyle bir şey demedi ufak bir soeunyvar bir aya gel dedi kaldırınca iki ayağını tam birden basıyor şükür yatırınca.da uzatınca aynı bakalım.ya oda bizde güzel haberler alırız inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İnşallah bişey olmaz kuzum hayırlı haberlerle inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
İnşallah bişey olmaz kuzum hayırlı haberlerle inşallah
AMin amin inşallah Allah razı olsun canımsın

Kizlarrrrr nasıl deprem olduuuu şimdi ödümüz koptu soğukta dışardayz 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar