Kalp atisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İrmakk tarafından oluşturulan Kalp atisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 645 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atisi
Konbuyu başlatan İrmakk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Canım çok panik sin bunların hepsi her gebeye yapılan şeyler korkma sağlık ocağında kalp dinleme sayesinde şuan oğlumda bende hayattayiz bu kontrol ler senin içinde bebeğin içinde gerekli doktorlar sanada bebegede zarar veren birşey yapmaz lar ben ilk 3 ay alttan muayene oldum ilktede ikincide de bunda ikili tarama testi bı bile alttan bakarak yaptılar hiç bir zararı yok üstten bakmaninda kalp atışı dinlemenin de endişe etme annesi herşey yolunda hamileliğin keyfini çıkar dünyaya geldiğinde o kadar uykusuz ve yorgun kalicaksinki başında bu günleri aricaksin bebeğin kesesinde bant var dedi diye doktoar bir hafta gece gündüz ağladım elimi Kıpçak ayağımı Kopçak en son doktorum çok kızdı yaptığın sitresten bebek daha çok etkilenir diye doğdu oğlum çok şükür hiçbir yerinde hicbirsey yok kalbi delikti deliği zamanla kapandı karaciğer büyümesi vardı durdu normale döndü sarılığı çıktu zamanla azaldı işte o zama. Üzülüp omu zararlı bumu zararlı diye düşünmek yerine pozitif ol herşey yolunda diye kendimi telkin etmeye başladım bu şekilde bebegede kendinde çok zorlanırsınız üzme sıkma tatlı canını dünyada yiyecek ekmeği varsa ne olursa olsun gelir konar kucağına sen sakın salim kal emi guzek anne ilk gebelik birsuru korku sitres anlıyorum seni inşallah zamanla herşey azalır rahatlarsın canım 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.