Kalp atisina gitmedim

• Konbuyu başlatan Ebru SamiÇkr
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru SamiÇkr tarafından oluşturulan Kalp atisina gitmedim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,116 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp atisina gitmedim
Konbuyu başlatan Ebru SamiÇkr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar ben kalb atisi dinlemeye gitmedim eşim beklemek istedim problem var midir sizce ?? Esimde 2 hafta sonra geliyor bnde suan 6+5 tyim.
Ben 6+5 iken gittim kalp atışı derinden geliyordu bey değildi.. zaten daha küçük şuan gitmesende olur .. kanaman ağrın olmadığı sürece eşini bekleyebiliesin cnm ☺️

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Iyi yaptin en azından alttan bakarlarsa ultrason da belki keseyi de görürsün canim
Kese gorunmustu zTen oyle dedi doktor 6 haftanda gel kalp atisini dinleyelim demisti.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 6+5 iken gittim kalp atışı derinden geliyordu bey değildi.. zaten daha küçük şuan gitmesende olur .. kanaman ağrın olmadığı sürece eşini bekleyebiliesin cnm ☺️
Çoook tesekkur ederim ilk ya emin olamiyordum sknti ckmicaksa super 🤲💋

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kizlar ben kalb atisi dinlemeye gitmedim eşim beklemek istedim problem var midir sizce ?? Esimde 2 hafta sonra geliyor bnde suan 6+5 tyim.
Kuzum ben 6+2 de bebeğin kesesi kendisi ve kalp atışlarını gördüm inslalah sende duyarsın ama yinede eşin gelince git garanti olsun sizin içinde rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini yapmışsın bence erken gidince alttan bakıyorlar simdi gittiğinde daha iyi olur ama kullanmıyorsan eğer folik aside başla derim ilk üç ay çok faydalı bebek için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar