Sorum var Kalp de beyaz leke parlaklık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine hanım tarafından oluşturulan Kalp de beyaz leke parlaklık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 433 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp de beyaz leke parlaklık
Konbuyu başlatan Emine hanım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlumda vardı canım 20 haftalıkken çıkmıştı doktor ayrtıntılı USG de farketti 28. Haftaya kadar geçer demişlerdi ve şükür geçti sonradan her doktoruma sormam da korkulacak bir şey değil ama bakayım derdi. Sen istersen bir perinstolojiye gözük o seni güzelce bilgilendirir
Hanımlar 32 haftalık hamileyim bugün farklı bir doktora gittim şimdiye kadar bilmediğimiz bebeğimin kalbinde beyaz nohut kadar bir leke çıktı hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı doktor sıkıntılı bir şey değil diyor ama içim içimi yiyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Hanımlar 32 haftalık hamileyim bugün farklı bir doktora gittim şimdiye kadar bilmediğimiz bebeğimin kalbinde beyaz nohut kadar bir leke çıktı hiç böyle bir şeyle karşılaştınız mı doktor sıkıntılı bir şey değil diyor ama içim içimi yiyor
Kuzum endişe etme birçok insana böyle şeyler söylüyorlar ama genelde hiçbir sorun olmuyor

🔥ATEŞİM🔥

Kayıtlı Üye
rank
Gecmiş olsun kuzum kendi doktoruna danış bence yalnislik olabilir

Emine hanım

Kayıtlı Üye
rank
Gecmiş olsun kuzum kendi doktoruna danış bence yalnislik olab

Gecmiş olsun kuzum kendi doktoruna danış bence yalnislik olabi

Benim oğlumda vardı canım 20 haftalıkken çıkmıştı doktor ayrtıntılı USG de farketti 28. Haftaya kadar geçer demişlerdi ve şükür geçti sonradan her doktoruma sormam da korkulacak bir şey değil ama bakayım derdi. Sen istersen bir perinstolojiye gözük o seni güzelce bilgilendirir
Doktorum soylim bı canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum endişe etme birçok insana böyle şeyler söylüyorlar ama genelde hiçbir sorun olmuyor
Şimdiye kadar duymayınca doğuma az kalmışken endişe ettik bizde ama kime söylediysek korkulacak bir şey yok dedi canim

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
İnşaAllah hiç.bir sorun olmaz canım sağ salim kucağlna alırsın canım 🙏🤲

Emine hanım

Kayıtlı Üye
rank
Şimdiye kadar duymayınca doğuma az kalmışken endişe ettik bizde ama kime söylediysek korkulacak bir şey yok dedi canim
Gecmiş olsun kuzum kendi doktoruna danış bence yalnislik olabilir
Taşındık şehir değiştirdik olmadı arayıp soracağım canım

İnşaAllah hiç.bir sorun olmaz canım sağ salim kucağlna alırsın canım 🙏🤲
Amin inşallah canım inşallah

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank

Taşındık şehir değiştirdik olmadı arayıp soracağım canım

Amin inşallah canım inşallah
İnşaallah canım 🤲🤲

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Banada bagirsakta var demislerdi hic umursamadm baska doktora gttm hc oule bse demedi bu zamana kadar olsa derdi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktorum soylim bı canım

Aynen kuzum korkulacak bişey yok insallah

Tüm sayfalar yüklendi.