Kalp şeklinde uterusum var

• Konbuyu başlatan Simge ÖZEL
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Simge ÖZEL tarafından oluşturulan Kalp şeklinde uterusum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 915 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalp şeklinde uterusum var
Konbuyu başlatan Simge ÖZEL
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ytttttt
S

Simge ÖZEL

Guest
Merhaba, kalp seklinde uterusum yuzunden dusuk riskim mevcut. 16 haftalik hamileyim. Bu rahatsizligi olan birinin tavsiyelerine ihtiyacim var. Surekli yatmam mi gerek, dusuk riski cok mu yuksek. Boyle olup cocuk dunyaya getirebilen var mi

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba, kalp seklinde uterusum yuzunden dusuk riskim mevcut. 16 haftalik hamileyim. Bu rahatsizligi olan birinin tavsiyelerine ihtiyacim var. Surekli yatmam mi gerek, dusuk riski cok mu yuksek. Boyle olup cocuk dunyaya getirebilen var mi
Perde ameliyatı falan oldunuz mu gebelikten önce

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Eturus dediğiniz rahim mi ablamın kalp şeklindeydi hiç bir sorun yaşamadan doğurdu bebeğini. Doktor sen nasıl hamile kaldın rahmin bu şekilde iken deyip şaşırmış başta. Ama dediğim gibi bir sıkıntı yaşamadı şimdi ikinciyi de doğurdu 😄

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eturus dediğiniz rahim mi ablamın kalp şeklindeydi hiç bir sorun yaşamadan doğurdu bebeğini. Doktor sen nasıl hamile kaldın rahmin bu şekilde iken deyip şaşırmış başta. Ama dediğim gibi bir sıkıntı yaşamadı şimdi ikinciyi de doğurdu 😄
Benimde rahmim kalp şeklinde benim Dr şaşırdı normalde böyle rahimler hamile kalamama ihtilamide varmış ben ilk gebeliğim kaybetdim 31 haftalikti kalbi durdu şuanda 2 çiye hamileyim inşallah sağ salim kucagima alirim🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm benimde kalp şeklinde benimde ilk gebeligimde devletde bı Dr korkutu beni düşük riskin var diye çok şükür düşük olmadı ama maalesef kaybetdim bebeğimi 31 haftalikken ramimle alakası yok sen korkma benim bebeğim kordondon beslenmemis şuanda 2 çiye hamileyim inşallah sağ salim kucagima alirim

Canm benimde kalp şeklinde benimde ilk gebeligimde devletde bı Dr korkutu beni düşük riskin var diye çok şükür düşük olmadı ama maalesef kaybetdim bebeğimi 31 haftalikken ramimle alakası yok sen korkma benim bebeğim kordondon beslenmemis şuanda 2 çiye hamileyim inşallah sağ salim kucagima alirim
Perde ameliyatı falan oldunuz mu gebelikten önce
Ben sordum Dr a böyle rahimlere hiç bişey yapamayız dokundukca kötüye diyo sonrada hamile kalamiyorlar dedi hiç bı ilacı ya amelyati yokmus

A

Ayysimaa

Guest
Benim de kalp şeklinde ilk hamileliğimde öğrendim ilk gittiğim doktor korkuttu başka doktora gittim çok şükür hiç bir sorun yaşamadım kızım 3.5 yaşında şuan ikinciye hamileyim 8 haftalık.Düşük falanda yaşamadım hiç normal geçti hamileligim

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Benimde rahmim kalp şeklinde benim Dr şaşırdı normalde böyle rahimler hamile kalamama ihtilamide varmış ben ilk gebeliğim kaybetdim 31 haftalikti kalbi durdu şuanda 2 çiye hamileyim inşallah sağ salim kucagima alirim🤲🤲

Ben sordum Dr a böyle rahimlere hiç bişey yapamayız dokundukca kötüye diyo sonrada hamile kalamiyorlar dedi hiç bı ilacı ya amelyati yokmus
Ben olmuştum perde ameliyatı devlete mi görürdünüz

Y

Ytttttt

Guest
Benimde kalp seklinde 12 haftalıgım ilk gebeligim allah sag salim kucagımıza almayı nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.