Sorum var Kalpte leke

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceroş tarafından oluşturulan Kalpte leke başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalpte leke
Konbuyu başlatan Ceroş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben daha önce de demiştim benim 16 haftada doktor kalpte leke var demişti şuan 32 haftanın içindeyim 31 bitti en son iki doktora gittim ikisi de leke geçmiş tamamen dedi ama benim yine ara ara aklıma geliyor kafama takıyorum sizce ben de mi bir sorun var çok mu abartiyorum yoksa normal mi
İster istemez aklında şüphe olur canım. Doktorlar geçmiş demiş bundan sonra bir problem olmaz Allah'ın izniyle olumsuz düşünme canım

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben daha önce de demiştim benim 16 haftada doktor kalpte leke var demişti şuan 32 haftanın içindeyim 31 bitti en son iki doktora gittim ikisi de leke geçmiş tamamen dedi ama benim yine ara ara aklıma geliyor kafama takıyorum sizce ben de mi bir sorun var çok mu abartiyorum yoksa normal mi
Geçmiş olsun ki bak geçmiş bile şükürler olsun artık hamileliğinin tadını çıkarmaya bak en güzel günlerdesin bebişle bol bol sohbet et bol bol şükret 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ayrıntılıya gittiğimde doktor bu hastalıkları söylemiycem dedi o anda sormaya cesaret de edemedim açıkçası hayatımda yeterince üzüntü yaşadım yine yıkılmak kötü bir hamilelik geçirmemek için sormak istediysem de dilimden dökülmedi evet ta o zamandan beridir içim içimi yiyor acaba nesi var diye ama bir yandan da söylemediyse demek ki pek de önemli değildir belki de geçicidir diyorum kendi kendimi şükrederek sakinleştiriyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aklına takilmis bir kere kuzum o sürekli aklına gelmedi normal endişe etme doktor geçti dedi ise bir sorun olmaz inşallah

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun ki bak geçmiş bile şükürler olsun artık hamileliğinin tadını çıkarmaya bak en güzel günlerdesin bebişle bol bol sohbet et bol bol şükret 😍

Ben ayrıntılıya gittiğimde doktor bu hastalıkları söylemiycem dedi o anda sormaya cesaret de edemedim açıkçası hayatımda yeterince üzüntü yaşadım yine yıkılmak kötü bir hamilelik geçirmemek için sormak istediysem de dilimden dökülmedi evet ta o zamandan beridir içim içimi yiyor acaba nesi var diye ama bir yandan da söylemediyse demek ki pek de önemli değildir belki de geçicidir diyorum kendi kendimi şükrederek sakinleştiriyorum
Önemli bir şey olsaydı muhakkak derdi bence yoksa neden detaylı yapsın gönlünü ferah tut ben pek yapamıyorum zaten normalde de hep kötüyü düşünmeye meyyilliyim elimde değil evhamlıyim ben bol.bol dua inşallah az kaldı 🥰🥰

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim yogenimun kalbinde delik vardı doğduktan 2 yıl sonra kapandı. Bnm kizimdada cigerde hemenjom vardı normalde yetişkinlerde kanser derler ama yüzde 80 doğuştan olurmuş 2 yaşında kaybolurmus ben hala doktora götürürüm birşey olmasın diye. Ben korktum Rabbim şifayı verdi. Sende doğduğunda kontrole götürsün en fazla korkma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende senin gibiydim canım doktorlar benim oğlumda demişti ve 28. Haftada parlaklık kayboldu dediler. Şuan 8 aylık allaha şüküf vit sıkıntı yok doktor muaynesinde de sıkıntı olmadı hiç

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Aklına takilmis bir kere kuzum o sürekli aklına gelmedi normal endişe etme doktor geçti dedi ise bir sorun olmaz inşallah
İnşallah teşekkür ederim 🥰
Bende senin gibiydim canım doktorlar benim oğlumda demişti ve 28. Haftada parlaklık kayboldu dediler. Şuan 8 aylık allaha şüküf vit sıkıntı yok doktor muaynesinde de sıkıntı olmadı hiç
Çok şükür sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🥰

Ne güzel çok şükür darısı başımıza inşallah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah Rabbim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.