Sorum var Kalpte parıltı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dlk_coll tarafından oluşturulan Kalpte parıltı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 267 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kalpte parıltı
Konbuyu başlatan Dlk_coll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Dlk_coll

Kayıtlı Üye
rank
17haftalık bebeğimin kalbinde parıltı (parlaklık) gördü doktorumuz aranızda bu sorun ile karşılaşan oldu mu
Nasıl bir yol izlediniz geçici mi yardımcı olabilir misiniz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
17haftalık bebeğimin kalbinde parıltı (parlaklık) gördü doktorumuz aranızda bu sorun ile karşılaşan oldu mu
Endişe etme canım benim oğlumda da vardı doktorumuz 28. Haftaya kadar geçer dedi şükür geçtife suan 2 yaş 2 aylık düşün

Dlk_coll

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim araştırdım down sendromu belirtisi olacağı ya da gebeliğin son aylarında kaybolabilceği yazıyordu rabbim büyük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Endişe etme canım benim oğlumda da vardı doktorumuz 28. Haftaya kadar geçer dedi şükür geçtife suan 2 yaş 2 aylık düşün
Allahım bağışlasın yavrunuzu bende ilk defa duydum biraz tedirgin oldum inşallah geçer

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Birçok kişinin ilerleyen haftalarda geçiyor canım sen stres yapma geçer inşallah

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 33. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık ananas büyüklüğünde.
İskelet kemiklerinde sertleşme olur ancak kafa kemikleri birleşmez. doğumda kemikler birbirine yaklaşarak alan daraltır ve doğum daha kolay olur. Ödem ve kilo artışına bağlı sinir sıkışması nedeniyle el ayak ve bileklerde karıncalanma ve hissizlik olabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 42 cm ağırlıgı 2000 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim araştırdım down sendromu belirtisi olacağı ya da gebeliğin son aylarında kaybolabilceği yazıyordu rabbim büyük

Allahım bağışlasın yavrunuzu bende ilk defa duydum biraz tedirgin oldum inşallah geçer
Eğer onunla beraber başka bir belirti yoksa hiç bir şeh olmaz korkma canım ❤️

Dlk_coll

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun cnn ilk defa duydum bi tedavisi flan vardır cnn doktorun bahsetmiştir Rabbim sağlık versin cnn🙏
Teşekkür ederim canım

Eğer onunla beraber başka bir belirti yoksa hiç bir şeh olmaz korkma canım ❤️
Diğer herşeyi çok normaldi kalp atışıda Allah’a sıpınıyorum inşallah sağlıkla gelecek prensim çok teşekkür ederim ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım

Diğer herşeyi çok normaldi kalp atışıda Allah’a sıpınıyorum inşallah sağlıkla gelecek prensim çok teşekkür ederim ❤️
İnşallah canım içini rahat tut

Tüm sayfalar yüklendi.