Kan aldırmak gebelik Icin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kan aldırmak gebelik Icin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,153 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan aldırmak gebelik Icin
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kan aldirmistim geçen ay hamilemiyim diye dün ödeme kağıdım geldi acaba kağıdın neresinde sonuç yazıyor anliyamadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar kan aldirmistim geçen ay hamilemiyim diye dün ödeme kağıdım geldi acaba kağıdın neresinde sonuç yazıyor anliyamadim
Sonucu öğrendim sagolun kızlar 1000 ve yanında 4024 yazıyor sagolun yinede:) hamile degilim biliyom amaa yinede kendimde görmek istedim kağıt de yazıyormuş gordum

Son düzenleme:

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank

Sonucu öğrendim sagolun kızlar 1000 ve yanında 4024 yazıyor sagolun yinede:) hamile degilim biliyom amaa yinede kendimde görmek istedim kağıt de yazıyormuş gordum
Normalde betahcg yada totalhcg yazar 10 üzerinde ise hamilelik pozitiftir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

1000 4024 beta hcg de bu değerler de hamile olman lazım canım bilemedim 🙄 adet olmadın mı hala?

Demet

Kayıtlı Üye
rank
1000 4024 beta hcg de bu değerler de hamile olman lazım canım bilemedim 🙄 adet olmadın mı hala?
Bilmem ki hamile değilsin dediler ama yok adet oldum canım ama 3 gun erken geldi ve 4 gün sürdü noluyor anlamadim

O ybaska sayılar yanlış okumuşum benim sonucum 2 nin altında hamile değilim canim

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bilmem ki hamile değilsin dediler ama yok adet oldum canım ama 3 gun erken geldi ve 4 gün sürdü noluyor anlamadim

O ybaska sayılar yanlış okumuşum benim sonucum 2 nin altında hamile değilim canim
Anladım canım rabbim gönlüne göre versin tez zamanda doldursun kucağını inşallah zamanı var demek daha sıkma canını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar