Sorum var Kan almak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BÜŞRA DEMİRKAYA tarafından oluşturulan Kan almak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan almak
Konbuyu başlatan BÜŞRA DEMİRKAYA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BÜŞRA DEMİRKAYA

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Doğuma 10 gün kalmış kansızlık çıktı bende acil kan almak gerek olduğunu söyledi doktor
Doğum esnasında kan kaybın olacağından demiştir canım benim bir tanıdığım bütün kanını değiştiriyordu kendi kanı bebeğe zararlı olduğundan ama kansızlık başka birşey sen hamilelikte kan ilacı kullandın mi

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doğum esnasında kan kaybın olacağından demiştir canım benim bir tanıdığım bütün kanını değiştiriyordu kendi kanı bebeğe zararlı olduğundan ama kansızlık başka birşey sen hamilelikte kan ilacı kullandın mi
👍👍

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Doğumdan önce kan almam gerek nasıl yaparım bunu yaşıyan var mı
Canım doktorun seni yönlendirmesi gerekiyor hicbisey söylememişse hemen başka doktora görün asla ihmal edilecek bişey değil amacım seni korkutmak değil ama doktorun kan alman lazım diyip başından salmissa insanlığından şüphe ederim doğuma kadar kan ilacı vermesi gerekiyor doğumun sezeryanla olacaksa sezeryan öncesi kan verilmesi lazım normal doğum yapacaksan plansız gelecek bebiş nasıl bu ihtimali göz önünde bulundurmuyor çok şaşırdım

BÜŞRA DEMİRKAYA

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktorun seni yönlendirmesi gerekiyor hicbisey söylememişse hemen başka doktora görün asla ihmal edilecek bişey değil amacım seni korkutmak değil ama doktorun kan alman lazım diyip başından salmissa insanlığından şüphe ederim doğuma kadar kan ilacı vermesi gerekiyor doğumun sezeryanla olacaksa sezeryan öncesi kan verilmesi lazım normal doğum yapacaksan plansız gelecek bebiş nasıl bu ihtimali göz önünde bulundurmuyor çok şaşırdım
Normal doğum yapacam bende anlamadım ki onun için sizlere sordum çok teşekkürler can 🤍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç haftalık hamilesin canım doktorun söylemesi gerek ya ilaçla verir ya da damar yolundan başka bir şey demedi mi
38.6 haftalık hayır sadece acil can almana gerek yoksa doğumun riskli olacak dedi

Kaç haftalık hamilesin canım doktorun söylemesi gerek ya ilaçla verir ya da damar yolundan başka bir şey demedi mi
38.6 haftalık hayır sadece acil can almana gerek yoksa doğumun riskli olacak dedi
Kullandım üst üste çocuk getiriyorum fayda etmedi o ilaçlar bu 3 hamileliğim kan seviyen eskilerde dedi acil can kan al dedi doktor bende nerden alınacak bilmiyorum ki doğuma da az var çok korkuyorum

Kullandım üst üste çocuk getiriyorum fayda etmedi o ilaçlar bu 3 hamileliğim kan seviyen eskilerde dedi acil can kan al dedi doktor bende nerden alınacak bilmiyorum ki doğuma da az var çok korkuyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doğumdan önce kan almam gerek nasıl yaparım bunu yaşıyan var mı
Hamilelerde kansızlığın türü ve derecesine göre tedavi yapılır canım kan kaybı ve şiddeti kansızlık var ise kan takviyesi uygulanır sana ama eğer normal derecede kansızlık var ise ilaç takviyesi ile tedavi yapılır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar