Kan gelmexi karindan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgim tarafından oluşturulan Kan gelmexi karindan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan gelmexi karindan
Konbuyu başlatan Sevgim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgim

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen acil kan sulandirici iğne kullanıyorum göbekten kan gelmesi normal mi çok korkuyorum lutfen cevap verin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son düzenleme:

Selin2304

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar lütfen acil kan sulandirici iğne kullanıyorum göbekten kan gelmesi normal mi çok korkuyorum lutfen cevap verin

İğneyi yaptığın yerdenmi kan geldi ? Ve miktarı nedir

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Durdu cnm ama yinede endişe ediyorum acile gitsem mi acaba bebeğe birsey olur mu yaa
Canım o iğne Küçük olduğu için Çok kanatmaz yaptıktan sonra bastırıyosun ya kanın durması lazım Bazen hiç kanamaz pamuğu çekince sızıntı şekilde kanama varsa ve yoğunsa dr görün onun haricinde gitmene gerek yok bebeğe de sıkıntı olmaz eğer tedirgin oluyosan sadece koluna yap bigün birine bigün diğerine geçmiş olsun

Sevgim

Kayıtlı Üye
rank
Canım o iğne Küçük olduğu için Çok kanatmaz yaptıktan sonra bastırıyosun ya kanın durması lazım Bazen hiç kanamaz pamuğu çekince sızıntı şekilde kanama varsa ve yoğunsa dr görün onun haricinde gitmene gerek yok bebeğe de sıkıntı olmaz eğer tedirgin oluyosan sadece koluna yap bigün birine bigün diğerine geçmiş olsun
Çok teşekkür gülüm çok şükür kanama vardı durdu acile de gittim bakmadılar eve geldim bant yapıştırdım Rabbım korusun inşallah aminn

Tüm sayfalar yüklendi.