Sorum var Kan pıhtılaşmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlemözkn08 tarafından oluşturulan Kan pıhtılaşmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan pıhtılaşmasi
Konbuyu başlatan Özlemözkn08
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok cnm ac karna ictgm.norml kan ilaci khvltdan sonra corasprni ictm ama 15 dk sonra fln aniden kustum cok fzla ilac gitmismidir acba onemli sonuctq
Canım şimdi ilaç gitmiştir deyip tekrar içsen bu sefer fazla gelebilir sen bugünlük sadece yarım limonu sık iç corasprin yerine dikkat et arkasında hafif tuzlu ye tansiyonun düşmesin. Zaten 15 dk da ilaç emilmiştir bile endişe etme

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Insallh oyledir cok korktm bde ilac geri cktmi noldu blmyom ya

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sagl cnm ya insllh 😔 cok yoruldm bian oncr kucagma alsam
Korkma kuzum endişe etme az kaldi bebislerimizi sağlıkla kucağımiza alalim inşallah

Smye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün sabah kalktm is yaptm ondan sonra ac karına kan ilacmi ictm sonra kahvlti hazirladm kendime yedm asiiri midem bulandi anlamadm ilk defa sonra pihtilasma ilacimi ictm coraspin ama 10 veya 15 dk sonra kustm cok fazla ilac geri gelmismisdir ve 26 haftalk gebeym ilk defa mdem bulandi ve kustum neden olmustur ki
Bende kullanıyorum o ilaçtan hiç beklemediğim Bi anda bende istifra ediyorum canım normaldir bu durumun havayla bile alakası olabilir çok sıcak bastıysa bile olabilir

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdi ilaç gitmiştir deyip tekrar içsen bu sefer fazla gelebilir sen bugünlük sadece yarım limonu sık iç corasprin yerine dikkat et arkasında hafif tuzlu ye tansiyonun düşmesin. Zaten 15 dk da ilaç emilmiştir bile endişe etme
Dogru cnm oyle yapim😏 cok sagolasin

Bende kullanıyorum o ilaçtan hiç beklemediğim Bi anda bende istifra ediyorum canım normaldir bu durumun havayla bile alakası olabilir çok sıcak bastıysa bile olabilir
Yani sabah kalkar kalkmz biraz agir is yaptm sonra kahvlti hazrladm bide ac karna norml kan ilaci ictm ondan sonra isimi yptm sonra kahvlti acaba ondan mi oldu

Yani sabah kalkar kalkmz biraz agir is yaptm sonra kahvlti hazrladm bide ac karna norml kan ilaci ictm ondan sonra isimi yptm sonra kahvlti acaba ondan mi oldu
Korkma kuzum endişe etme az kaldi bebislerimizi sağlıkla kucağımiza alalim inşallah
Insallah gamzecm ya yoruldm valla korkmaktan yoruldum herseyi arastrmaktan yoruldm😔

Sen kac haftalksn cnm ne sorunn var

Son düzenleme:

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün sabah kalktm is yaptm ondan sonra ac karına kan ilacmi ictm sonra kahvlti hazirladm kendime yedm asiiri midem bulandi anlamadm ilk defa sonra pihtilasma ilacimi ictm coraspin ama 10 veya 15 dk sonra kustm cok fazla ilac geri gelmismisdir ve 26 haftalk gebeym ilk defa mdem bulandi ve kustum neden olmustur ki
Tok karına icilmiyormu coraspirin cnm bende kullandım ama tok karına ama şuanda iğnesini kullanyorum geçmiş olsun dikkat et

Tüm sayfalar yüklendi.