Kan sulandirici igne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan Kan sulandirici igne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,791 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan sulandirici igne
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylankosova

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
E onasil oluyor ya🤔hangisine uyacaksn 😂 ne için önermişti birinci doktor
Bashekim hastasiyim normalde bu degerleri o istedi fakat kendisi bakamadi bi baska doktoru ilgilendi ve sorun olmadigini soyledi bir kac haftadir lekelenme ile ilgili surekli doktora gidip geliyorum ..bugunde pihti seklinde bksey gelimce en yakin hastanedeki doktora gittkm ve esko soniclarimaa bakti 4g/4g diye bi deger var ona bakti kan sulandirici igne kullanmalisin dedi bende anlamadim hangi birine uyucagimi

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bashekim hastasiyim normalde bu degerleri o istedi fakat kendisi bakamadi bi baska doktoru ilgilendi ve sorun olmadigini soyledi bir kac haftadir lekelenme ile ilgili surekli doktora gidip geliyorum ..bugunde pihti seklinde bksey gelimce en yakin hastanedeki doktora gittkm ve esko soniclarimaa bakti 4g/4g diye bi deger var ona bakti kan sulandirici igne kullanmalisin dedi bende anlamadim hangi birine uyucagimi
Çok geçmiş olsn cnm kullanmaya başla ozmn. Bebeğe bı zararı yok bnada oksapar vermişti iki defa üst üste düşük yaptığım icn

Melek001

Kayıtlı Üye
rank
Bende kan sulandırıcı kullanıyorum bundan once 2 bebegimi kaybettim pıhtılaşmadan dolayı su an 10 haftaya girdik allaha şükür bisey yok cok etkili ilaclari aynı zamanda coraspin ve progestan da kullanıyorum ve 9 ay boyunca her gün kan sulandırıcı kullanmam laziimmis olsn bebegim sağlıklı olsunda gerisi mühim degil seninde doktorun zaten gerek bulursa kendi kendine verir kullanman icin kuzum .
İlacı ben de kullanıyorum 36 lira gibi bir fark veriyordum .Dün 130 larda ücret aldılar .Firma SGK payını kabul etmiyor muymus artık ne anlamadım bir şey bilginiz var mı

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum oksapar kan sulandırıcı 12.haftaya kadarda kullanıcam şuan 6+6yım kanda ve damarlarda pıhtı oluşmasını önlüyor buna doktor tahlil yaparak karar veriyor kan değerlerinize göre yani. Doktor önerdiyse kullanmak gerek.

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Bende kullanıyorum oksapar kan sulandırıcı 12.haftaya kadarda kullanıcam şuan 6+6yım kanda ve damarlarda pıhtı oluşmasını önlüyor buna doktor tahlil yaparak karar veriyor kan değerlerinize göre yani. Doktor önerdiyse kullanmak gerek.
Ay ne biliyim biri yok diyo biri kullan diyo bide bana 9 ay kullan dedi doktor bana birde 12.haftada dikis atilcak bisey olirsa diye tedirgin oliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.