KAN SULANDİRİCİ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma Anlayışlı tarafından oluşturulan KAN SULANDİRİCİ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,692 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KAN SULANDİRİCİ
Konbuyu başlatan Şeyma Anlayışlı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Coraspin ve iğne kullanıyorum bende 32. Haftada coraspini birakacaz dedi doktor aynı durumda olan var mı
Bende coraspin kullanıyorum şu an 32. Haftada bırakacakmışım iğne kullanmadım ilk gebeliğimde erken doğum olmuştu o yüzden kullanıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim 8haftada kanamam oldu coraspirini bıraktırdı iğneye devam ettirdi progestan verdi şimdi onuda bıraktım çok şükür 14 hafta oldu 🙂
Hem coraspin hem progestan kullanıyorum ama bu ay son progestan

Meleksu

Kayıtlı Üye
rank
Bende coraspin kullanıyorum şu an 32. Haftada bırakacakmışım iğne kullanmadım ilk gebeliğimde erken doğum olmuştu o yüzden kullanıyorum.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem coraspin hem progestan kullanıyorum ama bu ay son progestan
Benimde ilk gebeliğimde kanamam olduğunda doktorum coraspirin kesmisti çünkü kanamayı artırıyor

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm bende sana göbekten yapma derim çünkü ben çok pişmanım karnım şişdikce iğne vurulan bölge hissizleşti uyuşur gibi oluyo ben çok pişman oldum engüzeli koldan yinede senin tercihin
Doktor ne diyor onu yapıyorum canım.kendibaşıma birşey yapamamki.hemde biraz tehlikeli suyuda az dediler o yüzden korkuyorum gelişmesi dayana bilir dedi doktor.o yüzden doktor ne diyorsa onu yapmaya çalışıyorumm..

Tüm sayfalar yüklendi.