Sorum var Kan testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde meryss tarafından oluşturulan Kan testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 225 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan testi
Konbuyu başlatan meryss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

meryss

Kayıtlı Üye
rank
Kan testi ben bı kere yaptırdım 4984 cıktı geçen hafta yaptırdım bıdahada yaptırmadım ay başında da ultrasona gırcem bı sıkıntı çıkarmı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah abla ama değerlere göre saglıklıdır dımı
Normalde 1500 değerini görmese sağlıksız derim çünkü dış gebelik de değer 1500 üstünü görmüyor ama maşallah değer yüksek canım. Bebekte bir sorun yoksa iyi yanı zaten doktorun seninle daha detaylı konuşur. Sen hiç canını sıkma iyi düşün burada betası 17 ile öğrenen bile oldu düşün 😍😍

meryss

Kayıtlı Üye
rank
Normalde 1500 değerini görmese sağlıksız derim çünkü dış gebelik de değer 1500 üstünü görmüyor ama maşallah değer yüksek canım. Bebekte bir sorun yoksa iyi yanı zaten doktorun seninle daha detaylı konuşur. Sen hiç canını sıkma iyi düşün burada betası 17 ile öğrenen bile oldu düşün 😍😍
Ay inşallah abla ya valla ama çok şükür bı kanamam yada bı lekelenmem yok kramp ve göğüs hassayıtemden başka arada kadıklarımda agrı oluyo oda ara ara bunlar dısında bişeyım yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay inşallah abla ya valla ama çok şükür bı kanamam yada bı lekelenmem yok kramp ve göğüs hassayıtemden başka arada kadıklarımda agrı oluyo oda ara ara bunlar dısında bişeyım yok
Kanama yoksa ve ağrıların düzenli değil dinlenince yada yürüyünce geçiyorsa hiç endişe etme kuzum .

Tüm sayfalar yüklendi.