Sorum var Kan uyuşmazlığı igne

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı igne başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı igne
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikee

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok şükür sevindim sağlıklı olmasına darısı bizlere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Nikahta doktor bakıyor ya kan değerlerine bize uyuşmazlık yok dedi bizde hiç üstüne düşmedik düşük yapınca ogrendik

Nikahta doktor bakıyor ya kan değerlerine bize uyuşmazlık yok dedi bizde hiç üstüne düşmedik düşük yapınca ogrendik

Ben öyle yatıyorum hiç kalkmiyorum ama yastık kullanmıyorum çünkü yastık kullansam da akıyor kullanmasam da
Amin inşallah kuzum

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür cnm bişey sorcam şimdi bu senin kaçınci çocuğun anliyamadim kusura bakma bide ben doğum sonrası iğne vuruldum 2 çocuk için bide hamilelik te vurulcam sıkıntı olmaz demi bebegime
Şuanki hamileliğim üçüncü canım ben 28 haftamda İgne oldum suan 33 haftamız dayız Elhamdülillah hiçbir sorun olmadı sendede olcani sanmiyorum çoğu bu iğneyi olan kişiler oldu bi sorun yaşayan olmadı ben gece acilde yaptirdim gözetim altinda tuttular çok güzel ilgilendiler bilmiyorum bende senin gibi korktum çünkü ilk gebeliklerimde hamileyken iğne olmamıştım bişey olcak diye korktum Ama çok şükür olmadı

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Şuanki hamileliğim üçüncü canım ben 28 haftamda İgne oldum suan 33 haftamız dayız Elhamdülillah hiçbir sorun olmadı sendede olcani sanmiyorum çoğu bu iğneyi olan kişiler oldu bi sorun yaşayan olmadı ben gece acilde yaptirdim gözetim altinda tuttular çok güzel ilgilendiler bilmiyorum bende senin gibi korktum çünkü ilk gebeliklerimde hamileyken iğne olmamıştım bişey olcak diye korktum Ama çok şükür olmadı
Çok şükür.o zaman bende mi hamile olduğumda iğne olacam bir kere oldum çünkü düşükten sonra yaptilar

Etrafımda çok var öyle kuzum sonra çocuk sahibi olan sen kendini hiç kasma üzme dert etme bence çok stres yapıyorsun oda gebeliğe engeldir rahat bırak kendini
Çok haklısınız bu ay kendimi çok rahat bıraktım köyüme gittim gezdim geldim gebelik aklıma bile gelmedi Rabbim büyüktür

Etrafımda çok var öyle kuzum sonra çocuk sahibi olan sen kendini hiç kasma üzme dert etme bence çok stres yapıyorsun oda gebeliğe engeldir rahat bırak kendini
Çok haklısınız bu ay kendimi çok rahat bıraktım köyüme gittim gezdim geldim gebelik aklıma bile gelmedi Rabbim büyüktür

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür.o zaman bende mi hamile olduğumda iğne olacam bir kere oldum çünkü düşükten sonra yaptilar

Canım ben ilk düşüğümde oldum ignemi ama kizimda yapmadilar 2 sene geçmişti aradan ama yapmadilar dogumdan sonra yaptilar ama şimdi doktorlar bu kan uyuşmazlığına baya takiyolar sürekli uyariyolar yani 28 haftada ignen var diye ama bi kan testi yapıyor onda belli oluyo igneyi olup olmuycan bu bebekte doktor benden kan aldi bakti igneyi gerek görüyorum bugün yaptiriyosun demişti sanada öyle yaparlar canım

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk düşüğümde oldum ignemi ama kizimda yapmadilar 2 sene geçmişti aradan ama yapmadilar dogumdan sonra yaptilar ama şimdi doktorlar bu kan uyuşmazlığına baya takiyolar sürekli uyariyolar yani 28 haftada ignen var diye ama bi kan testi yapıyor onda belli oluyo igneyi olup olmuycan bu bebekte doktor benden kan aldi bakti igneyi gerek görüyorum bugün yaptiriyosun demişti sanada öyle yaparlar canım
Teşekkür ederim.yani kan uyuşmazlığı hamile kalmaya engel değil

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Aynen kuzum rabbim gönlüne göre versin inşallah

Ebrulimeryem

Kayıtlı Üye
rank
Eşiyle arasında kan uyuşmazlığı olup iğneden sonra sağlıklı bebek dünyaya getiren var mı????
bir senelik evliyim nikahta aile hekimi uyuşmazlık yok dedi biz hamileyken öğrendik sonra sağlıksız gebelik dedi doktor 1 ay kaldı düştü
Benimde eşimle aramda uyuşmazlık var 3 doğum yaptım hepsinde iğne oldum 28.hafta ve doğumdan sonra ki 72saat içinde çok şükür çocuklarımın hepsi sağlıklı 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar