Kan uyuşmazlığı

• Konbuyu başlatan Ebru savran
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru savran tarafından oluşturulan Kan uyuşmazlığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 866 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kan uyuşmazlığı
Konbuyu başlatan Ebru savran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ebrulii
E

Ebru savran

Guest
Merhaba arkadaşlar benim üçüncü gebeliğim 5 haftalik hamileyim yeni ogrendim kan uyuşmazlığı ignesini hemenmi olmak gerekiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba arkadaşlar benim üçüncü gebeliğim 5 haftalik hamileyim yeni ogrendim kan uyuşmazlığı ignesini hemenmi olmak gerekiyo
Benim de ikinci gebeliğim eşimle benim de kan uyuşmazlığımız var ben beşinci hafta da oldum. Şu an altı haftalığım
İlk gebeliğimde de sanırsam 8 veya 9 haftalıktım öyle oldum. Doktora git söyle senin yönlendirir zaten

Son düzenleme:

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank

Benim de ikinci gebeliğim eşimle benim de kan uyuşmazlığımız var ben beşinci hafta da oldum. Şu an altı haftalığım
İlk gebeliğimde de sanırsam 8 veya 9 haftalıktım öyle oldum. Doktora git söyle senin yönlendirir zaten
Evet anladim ama gidemiyorum iste covid oldum heralde oglum okuldan getirdi gec kalirsam aceba bişey olurmu daha dün özel de kan testi yaptırdım 5 haftalik olduğunu öğrendim bugün de covid belirtilerim var bilemiyorum korkuyorumda açıkçası ilk bebegimi igneyi vurulmadigim için düşürmüştüm

26 da vurulcam bende bu ikinci gebeliğim ilkinde de vurulmuştum ikinci dozda doğumdan sonra hastanede oluyor
Teşekkür ederim

Canan_

Kayıtlı Üye
rank

Canım herhangi bir kanaman yoksa 28 haftada yapılıyor ayrıca diğer hamileliklerinde doktorlar nasıl söylemediler

Dicle özgür

Kayıtlı Üye
rank

Canım benimde öyleydi benim kan grubum ab negatif eşimin pozitifti ben dört beş haftalık hamileydim düşük yaptım doktor ondan olmuş olabilir dedi çünkü bebeğe kan gitmiyormuş Allah korusun seninkini inşallah ama bence bunu kesinlikle doktora bilidir söyle sana kan sulandırıcı iğne vericekler

Canım benimde öyleydi benim kan grubum ab negatif eşimin pozitifti ben dört beş haftalık hamileydim düşük yaptım doktor ondan olmuş olabilir dedi çünkü bebeğe kan gitmiyormuş Allah korusun seninkini inşallah ama bence bunu kesinlikle doktora bilidir söyle sana kan sulandırıcı iğne vericekler benim kanamam oldu eğer kanama olursa hiç bekleme hemen git ben iki üç gün bekledim direk olursa git inşaallah olmaz

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Canım herhangi bir kanaman yoksa 28 haftada yapılıyor ayrıca diğer hamileliklerinde doktorlar nasıl söylemediler
İlk düşüğümde bebegimi bu kan uyuşmazlığindan kaybettim cnaim hemen ignemi oldum kizimdada dogum yaptiktan sonra hem kizim hem ben igneyi olduk pglumdada olmadim doktor gerek gormedi bundanda gidemiyorum işte covid testi verdim sonuç bekliyorum agrilarim var

AleynaT

Kayıtlı Üye
rank
Herhangi bir kanama durumunda hemen , kanama olmaması durumunda 28.haftada Rhogam iğnesi yapılır , doğumdan sonra bebeğin kan grubu pozitif olursa ikinci dozu yapılır .

Dicle özgür

Kayıtlı Üye
rank
İlk düşüğümde bebegimi bu kan uyuşmazlığindan kaybettim cnaim hemen ignemi oldum kizimdada dogum yaptiktan sonra hem kizim hem ben igneyi olduk pglumdada olmadim doktor gerek gormedi bundanda gidemiyorum işte covid testi verdim sonuç bekliyorum agrilarim var
Hamile olmadan önce mı vurdurdun canım bizde de var bende ondan dolayı beş haftalık bebeğimi kaybettim şimdi şuan hamilemiyim değil miyim bilmiyorum ama önceden vurdurmam mı lazım

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Canım kan uyuşmazlığı inesi 28. Haftada yapılıyor eğer aksi bir durum varsa yani kanama sıkıntın gibi durumda daha erken vuruluyor

Tüm sayfalar yüklendi.