Kanama olmadan düşük yaşayan var mı? Benim kese düşmüş ama kanama yok

• Konbuyu başlatan Zls
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zls tarafından oluşturulan Kanama olmadan düşük yaşayan var mı? Benim kese düşmüş ama kanama yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 707 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama olmadan düşük yaşayan var mı? Benim kese düşmüş ama kanama yok
Konbuyu başlatan Zls
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41
Z

Zls

Guest
Arkadaşlar dün gözüken kesem bugün yok 6 haftalığım hastanede yatış yapıyorum hcg değerim 3008 gayet yüksek ama kese bozulmuş gibi ya da o gözüken kese değil diyorlar kanama olmadığı için düşük mü değil mi anlamadılar bunu yaşayan var mı başka?

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar dün gözüken kesem bugün yok 6 haftalığım hastanede yatış yapıyorum hcg değerim 3008 gayet yüksek ama kese bozulmuş gibi ya da o gözüken kese değil diyorlar kanama olmadığı için düşük mü değil mi anlamadılar bunu yaşayan var mı başka?
Başka doktora gözüktüm mü kuzum kese düşerse kanama olur 2 3 gün içinde veya hemen belli olmuyor

Z

Zls

Guest
Başka doktora gözüktüm mü kuzum kese düşerse kanama olur 2 3 gün içinde veya hemen belli olmuyor
Hastanede yatıyorum buraya yattığımda beri alttan muayene ettiler rahimde su var başka türlü göremeyiz diye. Dün gözüken kesem bugün gözükmüyor yatış yaptığım için de başka yere gitmedim resmen düşmesini bekliyorlar.. Ama zaten kese bozulmuş dendi alttan muayene yüzünden çocuğumu kaybettim resmen

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Hastanede yatıyorum buraya yattığımda beri alttan muayene ettiler rahimde su var başka türlü göremeyiz diye. Dün gözüken kesem bugün gözükmüyor yatış yaptığım için de başka yere gitmedim resmen düşmesini bekliyorlar.. Ama zaten kese bozulmuş dendi alttan muayene yüzünden çocuğumu kaybettim resmen
Allahın cezaları peki özel mi devlet mi hastane

Tüm sayfalar yüklendi.