Kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebrutrkglu tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,276 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Ebrutrkglu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ebrutrkglu

Kayıtlı Üye
rank
Nasıl oldun canim doktor ne dedi
Düşük tehditi olarak gördü iğne yaptı serum ilaç verdi şuan kanamam yok çok şükür ama kan keseden gelmiyor kese iyi görünüyor dedi önceden başka yeri gösterdi ultrasonda burda görünüyor diye önceden enfeksiyon gecirdiysen ondan kanama oluyordur dedi kalp atışını gördüm ama içim rahatladi biraz 😔😔

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamileyim kanamam var acile gittim birşey yapamadılar yarın doktora gidecem nedeen olabilir ki ya
Neden bisey yapmadılar? Bende 14. Haftamda kanama nedeniyle doktora gittim ama çok kanamam oldu 1 gün yattım hastanede serum ve progestan iğne ve ilaç kullandım yarın doktorun duruma göre yönlendiririm zaten seni Sağ-salim kucağına alırsın insallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Düşük tehditi olarak gördü iğne yaptı serum ilaç verdi şuan kanamam yok çok şükür ama kan keseden gelmiyor kese iyi görünüyor dedi önceden başka yeri gösterdi ultrasonda burda görünüyor diye önceden enfeksiyon gecirdiysen ondan kanama oluyordur dedi kalp atışını gördüm ama içim rahatladi biraz 😔😔
Şükür kuzum sen stres yapma bol bol dinlen 😍😘

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
6 haftalık hamileyim kanamam var acile gittim birşey yapamadılar yarın doktora gidecem nedeen olabilir ki ya
Benimde geçenlerde oldu kanamam bende gitdim acile kanamam var desende dur sirani bekle ve sadece kan aldılar ve 1.bucuk sat bekletdiler ama bana ultrasonla baktım ama yazdığı hap adet duzensizliginde kullanılan hapı yazmış maalesef

Ebrutrkglu

Kayıtlı Üye
rank
Şükür kuzum sen stres yapma bol bol dinlen 😍😘
Sadece yatacam artık sadece yeterki sağ sağlım kucağıma alayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Neden bisey yapmadılar? Bende 14. Haftamda kanama nedeniyle doktora gittim ama çok kanamam oldu 1 gün yattım hastanede serum ve progestan iğne ve ilaç kullandım yarın doktorun duruma göre yönlendiririm zaten seni Sağ-salim kucağına alırsın insallah
Acilde birşey yapmadılar bende bugün gittim iğne yaptilar progestan hap verdi durdu kanamam çok şükür inşallah sağ sağlım kucağıma alirim

Dicle özgür

Kayıtlı Üye
rank
Sadece yatacam artık sadece yeterki sağ sağlım kucağıma alayım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acilde birşey yapmadılar bende bugün gittim iğne yaptilar progestan hap verdi durdu kanamam çok şükür inşallah sağ sağlım kucağıma alirim
Benimde şuan kanamam oluyor gittim iğne yapmadılar ama aynı hapı banada verdiler iki defa kullandım kullncamda inşallah durur kanamam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar