Sorum var Kanama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aykaa tarafından oluşturulan Kanama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 497 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanama
Konbuyu başlatan Aykaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba 38 +2 hamileyim ağrım yok ama acık renk kan lekesi gördüm şimdi bide bu gün çok fazla yürüdüm 2 3 saat sizce normal mi? Şu an çok gec saat panik olmak istemedim belki normaldir diye. ☺️🙏🏻
Cnm sağlıklıca kucağına alırsın inşallah 💕 doğum belirtisi gibi doktora git sen bize de yazarsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba 38 +2 hamileyim ağrım yok ama acık renk kan lekesi gördüm şimdi bide bu gün çok fazla yürüdüm 2 3 saat sizce normal mi? Şu an çok gec saat panik olmak istemedim belki normaldir diye. ☺️🙏🏻
Canım gebelikte kanin görmesi normal değil dogum belirtisi olabilir bence bir hastaneye git gününde gelmis zaten sezeryan doğum mu?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sanırım nişanın gelmiş canım şimdi nasılsın ağrın filan varmı

melek ipek

Kayıtlı Üye
rank
Bende geçen gunlerde aynısını yaşadım canım ama benim enfeksiyon dediler ondan dolayı olmus sen yine de bir git derim belli olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar