Kanamam var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Başak tarafından oluşturulan Kanamam var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 787 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanamam var
Konbuyu başlatan Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balığın annesi

Başak

Kayıtlı Üye
rank
6haftalik hamileyim ilişki sonrası kanamam başladı aşırı bı kanama değil ama tedirgin oldum ağrım falan da yok bugün de kahverengi leke halini aldı aynı durumu yaşayan var mı bilgisi olan

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
6haftalik hamileyim ilişki sonrası kanamam başladı aşırı bı kanama değil ama tedirgin oldum ağrım falan da yok bugün de kahverengi leke halini aldı aynı durumu yaşayan var mı bilgisi olan
Canım ilk haftalarda bende de oluyordu ilişki sonrası ama geçti sonra su an 34 haftaligim hala devam ediyorum ilişkiye bir sorun yaşamıyorum.

Mama

Kayıtlı Üye
rank
Yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Öyleyse sorun teşkil etmiyor. Aynı durumu bende yaşıyorum

Başak

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk haftalarda bende de oluyordu ilişki sonrası ama geçti sonra su an 34 haftaligim hala devam ediyorum ilişkiye bir sorun yaşamıyorum.
İnşallah bende bı sorun yaşamam teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Öyleyse sorun teşkil etmiyor. Aynı durumu bende yaşıyorum
Yarın doktoro gideceğim inşallah yerlesme kanaması falandir

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim yerleşme kanaması da olabilir farklı da olabilir doktora gorunsen iyi olur bazı gebeliklerde ilişki yasaklanıyor bir gorunsen ona göre davranırsin daha çok başındasin dikkat et

Başak

Kayıtlı Üye
rank

Balığın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende de ilk doğum da öyle olmuştu ultrason çekti doktor kasıklarımda ağrı vardı kesede kan var dedi bebek hayata sıkı sıkı tutunmuş dedi öyle çok ağlamıştım ki evi temizlerdim ağır kaldırdım bana yardım eden bı eşim yoktu kizlar herşeyi benden beklerdi doktor yanında dedi ilişki yok ağır kaldırmak kendini yormak yok ultrason film gördü de inandı istersen bı doktor la görüş inşallah bişey olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar