Sorum var Kanguru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kanguru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 563 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanguru
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Arkadaşlar nasılsınız bebeğinde kanguru kulanan varmi
Ben kayrada kullanmıştım canım dışarı çıkarken evim o zamanlar 5. Kattaydı aşağı bebek arabasını indirimle zor olduğu için almıştım 4. Ayından itibaren 8. Ayına kadar kullandım sonra zaten gerek duymadım

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben kayrada kullanmıştım canım dışarı çıkarken evim o zamanlar 5. Kattaydı aşağı bebek arabasını indirimle zor olduğu için almıştım 4. Ayından itibaren 8. Ayına kadar kullandım sonra zaten gerek duymadım
Hmm anladım cnm ya bende bir tane buldum da çok uzak şehirde imiş alayım dedim de bilmiyorum ki

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben hiç kullanmaldim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben ikinci el uygulamasından buldum da cnmn almam geri her halde ya sen nasılsın cmm
Sancılar dışında iyiyim kuzum nasıl olayım sabahtan beri bel ağrısı çekiyorum şu cuma gelse de miniği görüp doktora sormam gerekenleri sorsam 🤦🏻‍♀️. Sen nasılsın gebelik nasıl gidiyor

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Sancılar dışında iyiyim kuzum nasıl olayım sabahtan beri bel ağrısı çekiyorum şu cuma gelse de miniği görüp doktora sormam gerekenleri sorsam 🤦🏻‍♀️. Sen nasılsın gebelik nasıl gidiyor
Ay geçmiş olsun cnm dikkat et kendine inşallah canım ya benim karnım çok sert oluyor cnm bende ne zaman gitsem diye düşünüyorum gel diyen olmadı bana da midem bulantım devam ediyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar