Kanım 5 e dusmus

• Konbuyu başlatan Universitelianne
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Universitelianne tarafından oluşturulan Kanım 5 e dusmus başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,160 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanım 5 e dusmus
Konbuyu başlatan Universitelianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gurbett
U

Universitelianne

Guest
Kizlar siz ne kullanıyorsunuz bana ne önerirsiniz kan ilacı ishal yapıyor şimdide de kanım çok düşük çıktı 31 haftalik gebeyim

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar siz ne kullanıyorsunuz bana ne önerirsiniz kan ilacı ishal yapıyor şimdide de kanım çok düşük çıktı 31 haftalik gebe
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

voonka iron bisglycinate kullanabilirsin. İshal yada kabızlık yapmıyor. Devletin verdiği ilaçlara göre emilimi daha yüksek daha etkili
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

voonka iron bisglycinate kullanabilirsin. İshal yada kabızlık yapmıyor. Devletin verdiği ilaçlara göre emilimi daha yüksek daha etkili

...

Moderator
Mod
rank
Kizlar siz ne kullanıyorsunuz bana ne önerirsiniz kan ilacı ishal yapıyor şimdide de kanım çok düşük çıktı 31 haftalik gebeyim
Geçmiş olsun canım.Aç karnına keçi boynuzu pekmezi bir kaşık tüketmeye çalış.Ayrıca çekirdekli siyah kuru üzümde kan yapıyor.Dut pekmezide iyi geliyor.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kullanmadığım ilaç pekmez propolis kuruyemiş kalmadı her gittiğimde daha çok düşüyo zaten düşüktü gebelikte olan da bebeğe gittiği için önünü alamıyoruz

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Cnm kullanmadığım ilaç pekmez propolis kuruyemiş kalmadı her gittiğimde daha çok düşüyo zaten düşüktü gebelikte olan da bebeğe gittiği için önünü alamıyoruz
O zaman araştırma Hastanesi'ne gitmeni önerim değerin yukselmemesinin araştırsinlar birde kuzum demir ilacı aldıktan sonra 1 saat boyunca kalsiyum kafein tuketilmez birde demir ilacını yuttun limonu sıkıp içine bal at iç bu yükselmesine yardim eder pekmez kuruyemis tükettin zaman da kafein ve kalsiyum tüketme 1 saat

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
O zaman araştırma Hastanesi'ne gitmeni önerim değerin yukselmemesinin araştırsinlar birde kuzum demir ilacı aldıktan sonra 1 saat boyunca kalsiyum kafein tuketilmez birde demir ilacını yuttun limonu sıkıp içine bal at iç bu yükselmesine yardim eder pekmez kuruyemis tükettin zaman da kafein ve kalsiyum tüketme 1 saat
Bunları biliyorum cnm gebelikten öncede aynı sıkıntım vardı çünkü ilaçları C vitamini ile alıyordum aldığımda kafein tüketmiyordum değişen hiç bişey olmadı sıkıntı şu ki vücudumun Demir bağlama kapasitesi çok düşük

Ayşeenisa

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı dertten muzdaripim araştırmaya gittim bakalım sonuç nasıl çıkacak

Tüm sayfalar yüklendi.