Sorum var Kanlı kaka

• Konbuyu başlatan Onat
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Onat tarafından oluşturulan Kanlı kaka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 149 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kanlı kaka
Konbuyu başlatan Onat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
O

Onat

Guest
Merhaba oğlum 3 buçuk aylık gaz sorunumuz azaldı gibi derken tekrar artışa geçti. Ve son 3 gündür kakasinda mukuslu kan var. Yani mukus hep oluyordu ama kan ilk kez oldu ve hala devam ediyor yarın doktora gideceğiz. Başına gelen var mı zaten memeyi emmiyor çok zor emziriyorum acı çekiyor emerken sanki . Ayakta emziriyorum uzun zamandır.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba oğlum 3 buçuk aylık gaz sorunumuz azaldı gibi derken tekrar artışa geçti. Ve son 3 gündür kakasinda mukuslu kan var. Yani mukus hep oluyordu ama kan ilk kez oldu ve hala devam ediyor yarın doktora gideceğiz. Başına gelen var mı zaten memeyi emmiyor çok zor emziriyorum acı çekiyor emerken sanki . Ayakta emziriyorum uzun zamandır.
Merhaba canım besin alerjisinden kaynaklı olabilir bir doktora göster istersen hatta yapabiliyorsan eğer bebeğin kakasını yaptığında o mukuslu kan geliyorsa onunla beraber fotoğrafını çek hem doktoruna da gösterirsin daha iyi olur geçmiş olsun

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merhaba canım besin alerjisinden kaynaklı olabilir bir doktora göster istersen hatta yapabiliyorsan eğer bebeğin kakasını yaptığında o mukuslu kan geliyorsa onunla beraber fotoğrafını çek hem doktoruna da gösterirsin daha iyi olur geçmiş olsun
Ayn katılıyorum❣

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Emzirme soruju atak dönemine girdiği için oluyor asla pes etme ayakta emiyorsa öyle emzir ben oğlumu bir ay öyle emziridm atak dönemi bitince normal haline döndü. Birde gazdan dolayı emmek istemeyebilir. Sen şu bir kaç gündür değişik bir şey yedin mi? Ona aleji yapabileceğini düşündüğün yada mukus varsa bile poposuna iyice bak çatlak vs var mı diye kanama o zamanda olabilir çatlak yoksa besin alerjisi kesin vardır canım.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Benim oğlum da aynıydı sanki sürekli gazı varmış gibi sürekli ıkınarak ağlıyordu, kanlı mukuslu kakası olunca doktora götürdüm ve çoklu gıda alerjisi çıktı. Ben diyete girince çocuk düzelmişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar